Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policejní vozy- všimli jste si?


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

když se bavime o autech policie tak jen napíšu že Praha-Východ má nové modré berlingo v kterem vozí stojanovy radar tzv . trojnožku. oblíbená místa jsou :

Zdiby směr praha-bacha měří už od značky začatek obce tosamé v Líbeznicich na ceste od starepošty na neratovice, v Březiněvsi stoji na okraji silnice za zastavkou mhd smer Libeznice.

Mám taky jeden postřeh. V těch Líbeznicích je 40 že a na hlavní ve směru z Prahy je takovej ten radar co vám ukazuje aktuální rychlost. No a v noci tam někdy v boční ulici stojej policajti a "měří". Viděno asi 4krát. . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Mám taky jeden postřeh. V těch Líbeznicích je 40 že a na hlavní ve směru z Prahy je takovej ten radar co vám ukazuje aktuální rychlost. No a v noci tam někdy v boční ulici stojej policajti a "měří". Viděno asi 4krát. . . .

Pochybuji, že ten orientační radar má homologaci, certifikát, ověření zkušebnou,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Původně zaslal: Pe.Tr

když se bavime o autech policie tak jen napíšu že Praha-Východ má nové modré berlingo v kterem vozí stojanovy radar tzv . trojnožku. oblíbená místa jsou :

Zdiby směr praha-bacha měří už od značky začatek obce tosamé v Líbeznicich na ceste od starepošty na neratovice, v Březiněvsi stoji na okraji silnice za zastavkou mhd smer Libeznice.

Mám taky jeden postřeh. V těch Líbeznicích je 40 že a na hlavní ve směru z Prahy je takovej ten radar co vám ukazuje aktuální rychlost. No a v noci tam někdy v boční ulici stojej policajti a "měří". Viděno asi 4krát. . . .

ten radar Libeznicich je zřejmě pokaženy ,jel jsem tam lehce přes 120km/h a radar ukazoval jen 99km/h , asi to maj rozbitý:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

hlavne kdyz jedu ustalenou rychlosti, at uz je jakakoliv, tak na "orientacnim" radaru preblikava +- cca 8kmh

...a nejvic me orientacni radar dostal, kdyz jsem kolem neho kracel vylidnenou ulici nad ranem z hospody, a on se rozsvitil a nameril mi 5kmh:D

aspoň víš jak rychle chodíš :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak když už to takto postupuje, tak časem budou mít na čepici napsáno "před použitím zatřepat" :D

ps.: policisté registrovaní na tomto fóru neberte to prosím osobně ... je to fór (pouze a jenom) ... ;)

To jsem zvědav, co se mnou uděláš, když nenosím čepici :D:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Neon

Hurvajz: tak to je dobrý ... :D tam se "třást nemusí ... ;)

No nevím, dýchám stejný vzduch :D Ty jsi to nevěděl?

Ne-e ... já slyšel něco, že děláš v IT oboru, ale, že u policistů jsem neměl ani tucha ... ;) Tak na dalším Kostelci si na tebe budu tedy dávat větší pozor a slibuji, že se budu chovat slušněji, abys na mne náhodou něco nedonesl ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...