Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divně mi jede 106


Guest PeS16

Recommended Posts

Zdravím, mám s16 (2001) a dneska mi ze 160 začala zpomalovat a motor má nějaký divný zvuk, a špatně drží volnoběh, nevíte někdo co by s tím mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste jel jsem a najednou auto začlo ztrácet výkon, zastavil jsem, tak to blbě startovalo a nechtělo se to rozjet, pak se mi to teda povedlo ale nemá žádněj tah, volnoběh je nepravidelný, a v nízkých otáčkách to hůř jede... no ještě má nějaký divný zvuk, zdá se mi jako kdyby jel na tři válce nebo tak něco:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych začal u kabelů a svíček,je klidně možný že jedna znich mohla odejít,proto ta ztráta výkonu a nepravidelný chod asi bych to dotah někomu kdo tomu rozumí a moc se vtom nehrabal abych tomu eště víc neuškodil

[upravil dne 1.2.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl u kluka co tomu rozumi tak zitra se tam mam zastavit, tak doufam že to bude nějaká drobnost... mám ho z bazaru asi týden, a nerad bych ho reklamoval nebo něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeS16

dneska jsem byl u kluka co tomu rozumi tak zitra se tam mam zastavit, tak doufam že to bude nějaká drobnost... mám ho z bazaru asi týden, a nerad bych ho reklamoval nebo něco...

Tak ti držim pěsti ať máš štěstí a je to jen něco malího,ňáká prkotina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...