Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakáče


PaaX

Recommended Posts

Ahoj, jaké máte zkušenosti s vrakovišti u vás, kde bydlíte ? U mě (jsem z Ostravska) jsou asi 2 o kterých vím. Jeden v Koblově a druhý v Klimkovicích. Mám zatím osobní zkušenost jen s vrakovištěm v Koblově a je to hrůza - tímto bych jim chtěl říct jen jedno BĚŽTE VY ZLODĚJI DO HAJZLU !!! zaprvé tam s váma jednají jako že ste si dovolili je vůbec příjít otravovat a za 2 mají nehorázné ceny i za drobnosti !! čili pokud tam máte namířeno raději zvolte ty Klimkovice. Je na ně telefon a jde se rozumě domluvit, což s těma buranama ve vidlákově Koblově určitě NE.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, připojuju se, mám podobné :mad: zkušenosti... Do Koblova nejezdit, pouze v nejnutnějším případě... No a když už teda jo, tak udělat řádnou přípravu - zopakovat si všechna sprostá slova, ty na ně vychrlit hned ve dveřích, \"vole\" za každým slovem vám zvedne u těchto buranů autoritu. Nebát se je poslat do hajzlu v okamžiku cenového jednání (pokud se tomu tak dá říct...). Bohužel se nedočkáme ale toho, že by si tuhle vynikající reklamu přečetli...

Bílovec, Klimkovice - dobré jednání, snaha, ceny nemůžu hodnotit, zatím pro mne nic neměli... :( J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jbili : :-)) bohužel když mám problém s autem, nemám ještě náladu jednat s těmi kretény tímto stylem. Spíš se na ně rovnou vyseru, jsem rád, že nejsem sám s tímhle pocitem.

voštík : ten bílovec taky někdy prubnu dík za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...