Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

imobilizér 406


Hugo Boss

Recommended Posts

měl bych tu jeden problém, rozbil se tem číslený imobilizér a nejde nastartovat auto, normál všechno točí, ale nejde palivo, jiskra a ecu...

má někdo radu jak to třeba obejít nebo zaměnit za jiný?

Pomohlo by mi i schéma zapojení...

Nejlépe bych to z auta celé vytáhl, díky za info

může být i odměna za dobrou radu která tohle všechno vyřeší... dikec :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co znamena ze se rozbil, pokud sviti zelena i cervena dioda, popr. nesviti zadna, tak prohlidni zda nejsou zlamane nejake dratky od te klavesnice - pricina 95% poruch

schema zapojeni ted nemam bohuzel u sebe. abys to mohl vyndat z auta, potrebujes zadat spravny kod a odblokovat imobilizer, pak uz se to da odpojit - 100krat reseno tady na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

měl bych tu jeden problém, rozbil se tem číslený imobilizér a nejde nastartovat auto, normál všechno točí, ale nejde palivo, jiskra a ecu...

má někdo radu jak to třeba obejít nebo zaměnit za jiný?

Pomohlo by mi i schéma zapojení...

Nejlépe bych to z auta celé vytáhl, díky za info

může být i odměna za dobrou radu která tohle všechno vyřeší... dikec :super

tiez mam tento problem za sebou, v tedy som bol z toho na nervy 2 mesiace...... auto tocilo, pohode ale ani neskrtlo...preblikavali zelena a cervena kontrolka...bolo to zablokovane a nikto nevedel kod....potom som to dal jednemu típkovi co to za 15 min urobil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: HUGO BOSS

měl bych tu jeden problém, rozbil se tem číslený imobilizér a nejde nastartovat auto, normál všechno točí, ale nejde palivo, jiskra a ecu...

má někdo radu jak to třeba obejít nebo zaměnit za jiný?

Pomohlo by mi i schéma zapojení...

Nejlépe bych to z auta celé vytáhl, díky za info

může být i odměna za dobrou radu která tohle všechno vyřeší... dikec :super

tiez mam tento problem za sebou, v tedy som bol z toho na nervy 2 mesiace...... auto tocilo, pohode ale ani neskrtlo...preblikavali zelena a cervena kontrolka...bolo to zablokovane a nikto nevedel kod....potom som to dal jednemu típkovi co to za 15 min urobil....

a copak s tím udělal? potřebuju to také zprovoznit. drátky přelámané nejsou, vše je opticky OK, bliká mi červená dioda a po zadání kódu se rozsvítí obě 2 diody a ¨pípá to jak potrhlý, potřebuju ten systém komplet vyřadit abych se nemusel zadávat s nějakým kodem... občas to zlobilo a vzalo to ten kod třeba napotřetí a teď už vůbec.. a byl zadáván vždy dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: HUGO BOSS

měl bych tu jeden problém, rozbil se tem číslený imobilizér a nejde nastartovat auto, normál všechno točí, ale nejde palivo, jiskra a ecu...

má někdo radu jak to třeba obejít nebo zaměnit za jiný?

Pomohlo by mi i schéma zapojení...

Nejlépe bych to z auta celé vytáhl, díky za info

může být i odměna za dobrou radu která tohle všechno vyřeší... dikec :super

tiez mam tento problem za sebou, v tedy som bol z toho na nervy 2 mesiace...... auto tocilo, pohode ale ani neskrtlo...preblikavali zelena a cervena kontrolka...bolo to zablokovane a nikto nevedel kod....potom som to dal jednemu típkovi co to za 15 min urobil....

a copak s tím udělal? potřebuju to také zprovoznit. drátky přelámané nejsou, vše je opticky OK, bliká mi červená dioda a po zadání kódu se rozsvítí obě 2 diody a ¨pípá to jak potrhlý, potřebuju ten systém komplet vyřadit abych se nemusel zadávat s nějakým kodem... občas to zlobilo a vzalo to ten kod třeba napotřetí a teď už vůbec.. a byl zadáván vždy dobře...

ze to vypada opticky dobre nestaci musis ty draty promerit, jestli nejsou zlomeny

[upravil dne 31/1/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Jak píše Ferry. Zkontroluj drátky. Měl jsem to samé. Opticky to vidět nebylo, ale byli v bužírce přelomený 2 dráty. Sletoval jsem je k sobě a vše bylo OK.

O vyřazení klávesnice je toho tady už napsáno dost. Použij hledání. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...