Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

První vyjížďka 2008


Stifler

Recommended Posts

Tak jsem si včera vyzvednul značky z depozitu a dnes časně z rána vyrazil na první vyjížďku v letošním roce. Nebyla to vyjížďka jen tak náhodná - jel jsem do Práglu na zkoušky. Fotka nic moc - foceno mobilem (trošku jsem jí musel upravit), ale je první v roce 2008. Foceno kolem 16:50 hod. v Kopidlně na zpáteční cestě domů. :mrk

dsc019641ve9.jpg

Pak jsem taky neodolal a malinko Mazlikovi dopřál tuning :D Věřim, že se muj tuning tady na fóru mnoha členům nebude líbit, ale stejně to tam zůstane. :aut

dsc01966fv4.jpg

dsc01973cr6.jpg

[upravil dne 30/1/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Pe.Tr

a ja si řikal že to auto co míjím v 210km/h na D1 směr Praha je mi povědomé:D

nezapomen ho nechat osprchovat zespodu , dneska v Praze solili páč tu chvilku začalo mega sněžit.:D

mega sněžit :o a solili :o nějak sem si nevšim :P

v Kyjich valilo jak sviňa,nekecam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

No hele Kopidlno, tim projizdim vcelku casto, 15 km ode me. Mel jsi neco rict ;)

Však jsem jel i kolem Jičína...kdykoliv jedu na Prahu nebo k prarodičům do Kutný Hory, tak jedu přes Jičín a Kopidlno... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Tak doufam ze vse probehlo podle predstav ;) Tohle jsou vzdycky fajn okamziky :)

PS: Uz jsem chtel psat ze je jeste brzy a ze si to uz nevydrzel? Ale pokud byla jak pises cesta ucelova tak to Te omlouva ;)

Jo, vše v naprostym pořádku, výborná jízda a, jak píšeš, fajn okamžiky. Cesta byla účelová, páč jsem měl první zápočet v půl devátý a to bych žádnym busem nestihnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: MatrixChose

No hele Kopidlno, tim projizdim vcelku casto, 15 km ode me. Mel jsi neco rict ;)

Však jsem jel i kolem Jičína...kdykoliv jedu na Prahu nebo k prarodičům do Kutný Hory, tak jedu přes Jičín a Kopidlno... :papa

Tak se priste ozvi :super

No, zřejmě příští středu pojedu znova. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

a ja si řikal že to auto co míjím v 210km/h na D1 směr Praha je mi povědomé:D

nezapomen ho nechat osprchovat zespodu , dneska v Praze solili páč tu chvilku začalo mega sněžit.:D

Sněhu jsem si absolutně za celej den nevšiml a tu dálnici sis spletl, páč jsem jel v 6:20 hodin ráno po D11 směr na Prahu :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Pe.Tr

a ja si řikal že to auto co míjím v 210km/h na D1 směr Praha je mi povědomé:D

nezapomen ho nechat osprchovat zespodu , dneska v Praze solili páč tu chvilku začalo mega sněžit.:D

mega sněžit :o a solili :o nějak sem si nevšim :P

v Kyjich valilo jak sviňa,nekecam

tak to je celkem síla stodůlky sou bez snehu bez ničeho a centrum už vůbec... nu nic, ale sníh by mi ani nevadil líbí se mi zasněžená krajina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...