Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prední cirá svetla,radicka...


Peters7

Recommended Posts

Původně zaslal: Peters7

to znamená jako ,že jeden bude dlouhej 65cm a druhej 40cm??

Ano, přesně tak. 206ka má hodně atypický rozměry stěračů, univerzály se shání hodně blbě. Teoreticky můžeš vzít kratší, ale chtělo by to skoro radši vidět, porovnat kde jsou úchyty a kde ti bude těch pár cm chybět. Můžu nafotit a přeměřit svoje, kdyby ti to k něčemu pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám origo Bosche a v pohodě, spokojenost, stírají super. Je pravda že pravej spodní roh skla je hodně zakřivenej a stěrač už si tam nesedne - takže zhruba třetinu dráhy je konec ve vzduchu. Ale nahoře i ten konec stírá dobře, zatím nevypadá že by mu většina času strávená ve vzduchu nějak vadila.

No ale to stejně ani trochu neřeší tu potíž, že se blbě shání stěrač o délce 65cm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peters7

Jeste se chci zeptat ohledne nárazníku...sehnal jsem si nárazník XS ale má tu starou mřížku chladice...já bych tam chtel mít takou tu jako je u myslim těch sportovních verzích(viz foto) dekuju za rady jestli to jde nekde koupit a vymenit...

sezenes neznackovy napr. u elitu nebo u kelly tady jeden priklad te starsi verze ( maji i novy )

http://www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0

jinak vitam novacka :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...