Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prední cirá svetla,radicka...


Peters7

Recommended Posts

Co týče předních světel, tak Tě zklamu, jen výměna není možná, musí se upravit elektrika, ale neni to nic drastickýho, jen se přidá relátko a pár drátů :super

O řadičce už taky delší dobu uvažuju, ale zatim sem nenarazil na žádnou, co by se mi líbila. Možná origo od peugeotu, ale ta je dost předražená :bojim

Pokud máš finance a hlavně pokud je auto technicky v pořádku (to by mělo být na prvním místě) tak vzhled nejlépe upravíš kolama. Nějaký hezký elektrony + pořádný gumy by mohl být slušný základ.

Zkus sem dát pár fotek auta, pak se můžeme bavit, co by se dalo dělat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé kde jsi vyfotil moje SW-čko, já ho přece nedal do bazaru:D

Mřížka za 1400,-Kč ? Tak to se vyplatí:P

Jak chceš něco sport, tak tam dej tahokov, ale já bych ho tam asi nedával, vždyť dneska je to na kdejaké popelnici:aut.

Já mam sice nový typ žebrování v "tlamě", ale více se mi líbí starší verze, je taková dravější:myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Jé kde jsi vyfotil moje SW-čko, já ho přece nedal do bazaru:D

Mřížka za 1400,-Kč ? Tak to se vyplatí:P

Jak chceš něco sport, tak tam dej tahokov, ale já bych ho tam asi nedával, vždyť dneska je to na kdejaké popelnici:aut.

Já mam sice nový typ žebrování v "tlamě", ale více se mi líbí starší verze, je taková dravější:myslim.

Radši koukni před barák jestli ho tam ještě máš :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peters7

No tak svetla bych si koupil treba ty angel eyes ale prijde mi ,že jsou docela dost drahý a starsí se sehnat nedaj...a nekde na netu jste videli že by prodávali řadicky??kola mam už mam asi vybraný z cenových duvodu za 5000kc starsí(viz foto) a ted nemam doma foták tak sem hodim foto podobnýho auta...a jeste bych se chtel zeptat jestli jdou nekde sehnat polepy budíku...docela se mi líbí jak je tachometr treba bílej...:)

[upravil dne 31.1.2008 Peters7]

:myslim tak toto fakt nepochopím... zháňať ridiacu páku a polepy budíkov keď tam nemáš číru optiku a o xenónoch ani nehovorím - je to základ poriadneho videnia v noci... môžeš mať kolesá, páku aj budíky super pokiaľ nevieš poriadne kde ideš.

"vidieť a byť videný!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...