Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizér-help!


Klabrdon

Recommended Posts

Ahoja všem, mám velkej problém....přítelkyně chtěla dneska jet mym autem a nějakym způsobem se jí povedlo zablokovat imobilizér, takže to ted prej furt bliká a píská a už prej kód dát nejde vůbec....myslíte že pomůže odpojení baterky? budu to muset nějak zařídit až odpo, ted už sme oba v práci tak bych vás moc poprosil o nějakou radu jestli s tim má někdo zkušenost.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klabrdon

Ahoja všem, mám velkej problém....přítelkyně chtěla dneska jet mym autem a nějakym způsobem se jí povedlo zablokovat imobilizér, takže to ted prej furt bliká a píská a už prej kód dát nejde vůbec....myslíte že pomůže odpojení baterky? budu to muset nějak zařídit až odpo, ted už sme oba v práci tak bych vás moc poprosil o nějakou radu jestli s tim má někdo zkušenost.. díky

Pokud zadáš nesprávný kód třikrát za sebou tak se klávesnice na 30 minut zablokuje. Tak vydrž

Jo a pokud se toho chceš zbavit tak se to dá odpojit po zadání spravneho kódu, pak už neni potřeba před každým startem ťukat číslo. Jen je dobrý si kód poznamenat kdyby byl někdy v budoucnu potřeba

[upravil dne 30/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydržim:)

já se k autu dostanu stejně až odpo tak to snad bude v pohodě. Odpojovat ho nebudu, sem rád že ho tam mám. Přítelkyně taky ten kód zná, s autem jezdí normálně, ale asi nějak zazmatkovala nebo co. Každopádně po tomhle si ten kód bude pamatovat eště líp:super

Díky moc uklidnil si mě:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klabrdon

Vydržim:)

já se k autu dostanu stejně až odpo tak to snad bude v pohodě. Odpojovat ho nebudu, sem rád že ho tam mám. Přítelkyně taky ten kód zná, s autem jezdí normálně, ale asi nějak zazmatkovala nebo co. Každopádně po tomhle si ten kód bude pamatovat eště líp:super

Díky moc uklidnil si mě:super

JJ, ono u 306 to funguje asi dobře, tam se to nevyklápí, ale u 406 se kvuli tomu vyklápění lámou dráty a to je potom k vzteku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...