Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje větrák na P205


varuz

Recommended Posts

Prosím o pomoc: přestal mi fungovat větrák na mé P205 a jezdit v zimě nez větráku opravdu nejde. Všechno vypadá na to, že odešel ten potenciometr(páčka na rychlost větráku) tak bych chtěl poradit, co s tím, jestli mám sehnat jinej ten kus, nebo to zkusit opravit. To asi budu muset rozebrat celej spodek palubky co? Předem děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To varuz: To tě upřímně lituju. Teď řešim stejnej problém. Musím chodit pěšky protože jak říkaš bez ventilátoru to nejde.

Mě tam neustále odcházel tranzistor přímo v boxu u ventilátoru. Moturek ventiku je také nějak nemocnej. Nechal jsem si to proměřit a popř. zrepasovat. Kdyžtak budu muset koupit na vrakáči nebo od odieho nejakej starší. Novej ventilátor stojí 6.500,-. Zadar. MAXIM:cool:

Už aby mi to zase funělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má na 95 procent zjištěno, že je to fakt tím potenciometrem, protože jsem zkoušel větrák z jinýho auta a ten taky nešel a můj větrák v jiným autě bez problémů šlape. Myslím jen ten vnitřek, ale něco s tím udělat musím, protože jezdit potřebuju. A kde najdu ten tranzistor? To vůbec nevím, že tam nějakej někde je. Tam je štěkr, kam vedou dva dráty a pak jsem si tam už ničeho nevšimnul. Ale je zajímavý, že se občas na chvíli rozjede , ale stále stejnou rychlostí, když hejbu tou páčkou, kterou se reguluje rychlost, tak to nemá žádnej vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...