Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se musím pochlubit-STK


subin

Recommended Posts

Dneska sem byl na STK a výsledek super:

Výsledek STK

707-Motor,přev.-těsnost

Výsledek u měření emisí:

Ot.volnoběh-850 obsahCO (%)-0,053

Předepsaný max-0,50

zvýšené-2450 obsah CO (%)0,006

předepsaný max-0,30

Vše při 141000km dle tacho

Takže max. spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

gratulace já to absolvoval koncem listopadu loni

výsledky volnoběh 840 0,01

zvýšené 2240 0,01

lambda 1,001

stav 111883 km

závady A- 401 prední náprava olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

gratulace já to absolvoval koncem listopadu loni

výsledky volnoběh 840 0,01

zvýšené 2240 0,01

lambda 1,001

stav 111883 km

závady A- 401 prední náprava olej

Tak to máš volnoběh ještě lepší,docela by mě zajímalo kolik měli obsah CO jako nové auta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

tak to nevím ,ale měl jsem obavy ,vzal jsem papíry a jel na STK bez nějaké přípravy

ja na STK takhle jezdim vzdycky, o auto se staram pravidelne, takze zadnou specialni pripravu nebo servisni prohlidku pred STK nedelam a nemam duvod mit strach ze bych neprosel, vzdy to bylo v pohode a jeste me chvalili, ze je videt, ze se o auto staram :)

Jsem zvedav az pujdu pristi rok, co reknou na xenony a na folie na bocnich sklech, ale chodim v kvetnu, tak to byva pekne, takze predni okynka necham stazena a xenony snad vadit nebudou, kdyztak vymena za zarovku je mozna behem jedne minuty :)

jedina zavada, kterou mam vzdy napsanou v protokolu - klasicka: 707 motor, prev. tesnost ( kdyz ono se holt nikomu nechce do vymeny toho gufera na klice na strane spojky, takze je to z te strany trochu olejnicka :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak me by ted docela zajimaly emise, pac na mereni jsem byl jeste se staryma svickama, ktery nepalily zrovna dobre a i technik rikal ze je trosku bohatsi smes a tak by me zajimalo jak bych dopadl ted kdyz jsem tam dal NGK a zmena se dost razantne projevila k lepsimu jak na vykonu auta, tak na spotrebe ( i kdyz spotreba ted klesla taky diky tomu, ze jsem si dodelal ten palubni pocitac a ten me trochu brzdi pri slapnuti na pedal :D )

jenze kde sehnat nekoho znamyho na emisich, kterej by je zmeril zadara, ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná situaci, když jsem byl na technické s BMW :-). Technik zpod toho vylezl a byl úplně nešťastnej, ptal se mě, co mi tam má napsat jako závadu, protože nic nenašel:D A že by jim tam přišla kontrola, kdyby v protokolu u 11 let starýho auta nic nebylo... Takže nakonec mám v protokolu napsáno jako lehkou závadu "zdvih brzdového pedálu":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

To mi připomíná situaci, když jsem byl na technické s BMW :-). Technik zpod toho vylezl a byl úplně nešťastnej, ptal se mě, co mi tam má napsat jako závadu, protože nic nenašel:D A že by jim tam přišla kontrola, kdyby v protokolu u 11 let starýho auta nic nebylo... Takže nakonec mám v protokolu napsáno jako lehkou závadu "zdvih brzdového pedálu":D

tak to je mazec!!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

To mi připomíná situaci, když jsem byl na technické s BMW :-). Technik zpod toho vylezl a byl úplně nešťastnej, ptal se mě, co mi tam má napsat jako závadu, protože nic nenašel:D A že by jim tam přišla kontrola, kdyby v protokolu u 11 let starýho auta nic nebylo... Takže nakonec mám v protokolu napsáno jako lehkou závadu "zdvih brzdového pedálu":D

Ta sama situace se stala tatikovi s jeho starou E34 540iA, kdyz ji bylo 12 let a mela najeto 218 tkm. Technik se skrabal 5 minut na hlave a pak napsal "lehka vule v rizeni" s tim, ze tam proste neco MUSI napsat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Dneska sem byl na STK a výsledek super:

Výsledek STK

707-Motor,přev.-těsnost

Výsledek u měření emisí:

Ot.volnoběh-850 obsahCO (%)-0,053

Předepsaný max-0,50

zvýšené-2450 obsah CO (%)0,006

předepsaný max-0,30

Vše při 141000km dle tacho

Takže max. spokojenost

Ahoj je to zajímavy,ale emise mam snad uplně stejny jako ty....Mam to dělany asi před měsícem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja sa prave chystam každu chvilu tak som zvedavy čo si vymyslia.. trochu rozmyšlam ako to dopadne lebo najskor mi vychadzaju emisie a stk a hned po tom mesiac servis po 60000km takže tam pojdem akurat na fšetkom na doraz pred komplet výmenou lepšie by to bolo opačne ale pekne na čistučko na novo voňavo :D ale tak uvidim ked sa nebude niečo lubit tak to zopaknem po sevise :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...