Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 605 2,1 TD


momusik

Recommended Posts

čafte deckaaaa....maaam 306 1,9 TD spolahlivu,lebo som si po kupe zgeneralkoval motor,zadnu napravu,brzdy a ešte som neskončil..lenže prišla ponuka na podobne spravenu 605 TD s tým že auto je jazdene tak 10 krat ročne už 5 rokov..

...čo vy nato? kto mal alebo ma 605 poradte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnáváme tak trošku nesrovnatelné..... :D. Ne. Je to výkonově srovnatelné, ale ten prostor v 605 je opravdu úúúúplně někde jinde. Je to limuzína se vším všudy. S díly je to trošičku horší, než na 306, ale mě na ni sehnat cokoliv zatím problém nedělá. Myslím, že je to dobrá volba a zvlášť pokud máš rodinu a tak. :papa

[upravil dne 29/1/08 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: momusik

čafte deckaaaa....maaam 306 1,9 TD spolahlivu,lebo som si po kupe zgeneralkoval motor,zadnu napravu,brzdy a ešte som neskončil..lenže prišla ponuka na podobne spravenu 605 TD s tým že auto je jazdene tak 10 krat ročne už 5 rokov..

...čo vy nato? kto mal alebo ma 605 poradte..

Souhlasím 605 a 306 to je opravdu rozdíl a doporučuji, tedy pokud nemá už 500.000Km pokud a je pouze 200.000Km tak je to v pohodě a necí co řešit. spotřeba tak kolem 7l/100Km to jde na tak suoer kárku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...