Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky a budíky


juraj22

Recommended Posts

Ahoj

Potřeboval bych poradit

Chtěl bych vyměnit starý žárovky u svího peugota 406 r.v.2000 za nový modrý s lepší svítitelností, ale narazil jsem na problém.

U podkávacích světel má žárovky H7U a u dálkových H7. Ať jsem se zeptal kohokoliv tak mě tvrdí že H7U už neexistují.

Prosím poraďte jaký žárovky tam mám dát abych nezničil elektriku.

Pak mám problém z budíkama na pravé straně jde špatně bodsvícení. A při jízdě mě zničeho nic spadne rafička na budíku pro rychlost na nulu a po chvíli zase naskoči.

Jestli je to nějaká prkotina nerad bych zbytečne jezdil do servisu.

Ty žárovky jsem ještě neměnil dneska jsem nato teprve přišel.

Poraďte prosím.

Moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

h7u bude nejake oznaceni jako ultra svitive atd... neresil bych, napeti je stejne a vykon jak potkavacich tak i dalkovych je 50W (nebo 55W, ted si nejsem jisty), takze nic tim neskazis, ale jako pise kobr, vytahni jednu a jdi stim do obchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zarovky jsou asi vyreseny ... a co se tech budiku tyce, tak to je pomerne casty problem, spousta lidi to tu uz resilo. Ale ve zkratce co si tak pamatuju, tak stacilo propajet spoje na zadni strane budiku a uz vsecko jelo jak melo :) zkus tu pohledat, uvidis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jp

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví označení žárovek do přístrojovky i s paticí pro starý model? Dají se koupit jinde než v peugeotu? kolik stojí?

jsou to obyč skleněné žárovičky co používají i ostatní auta i Š koda Favorut a pod..cena jen za skložárovka 3-5 kč bez patice.

[upravil dne 29/1/08 sarkomi]

post-0-14109598757289_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo děkuju, to už se tu psalo, stejný jak ve fávu nebo ve feldě. Kdybymi nějaká praskla tak to neni problem. Mě jde spíš o komlet i s paticí. Chybí mi totiž v budíkách nějaký patice, jako třeba signalizace malého množství chladicí kapaliny a chtěl bych je tam dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm.... tak čidlo tam asi mít nebudu, ještě se mrknu. Ale několik dalších věcí mi funguje, už jsem to zkoušel a nejsou tam patice. Podívam se jestli tam mam vyvedenej konektor, pak by tam stacilo dodat čidlo a do přístrojovky žárovku a asi to bude taky chodit.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nejsem si jistej protože jsem bud u této kontrolky či kontrolky vody v ostřikovači musel propojit na palubce dva kontakty:myslim ale u OK406 jsme nemuseli jen dali kontrolky,ten zase neměl káblík od kontrolky ostřikovače

je to ozn na obr červenými body

[upravil dne 29/1/08 sarkomi]

post-0-14109598757746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval, konektor k čidlu tam je, ale nádržka má jen naznačenej otvor pro čidlo a je zatavenej. muselo by se to provrtat a udelat tam nejakej závit nebo bajonet. Do toho se asi pouštět nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...