Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - rádio Philips 4050 a možnost mp3 a USB


OK406

Recommended Posts

POuzil jsem autoradio starší, které má displej už na sobě a ne na palubce. protože nemá tak inteligetni tape mechaniku. tu jsem odšrouboval, odstřihl draty a spojil zelený s fialovým, dále vyrval mikrospínač s s dtratkama hnědý a oranžový. ty když se spojí, přepne se autoradio do TAPE, po rozopjeni zpět do TUNER. Mikrospínač jsem přilepil sem : https://photos.app.goo.gl/M4YbRX8MjEvwTRFy5

tim že otevřu dvířka se mi přepne autoradio do TAPE a je připraveno na přehrávání .

Do díry po mechanice jsem přilepil MP3Panel a zapojil pouze napájení a výstup.

první test hotového : https://photos.app.goo.gl/QSBnBTn2S1mWozQM8

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@antik, video jsem viděl a musím uznat, že je to velmi dobrá práce. Lze použít jak mp3, tak i sd kartu? Zmiňuješ se, že něco nejde udělat u rádia bez displeje (4050). Po montáži do auta, lze jednotlivé skladby, nastavit páčkou pod volantem?
  Jak to  máš vše udělané, tak takto jsem si to představoval. Já mám rádio Philips 4050 (displej mimo rádio).
Máš pravdu, že rádio je lepší originál a né z mp3 panelu.
 Bude funkční  cd changer? Pokud jsem dobře porozuměl, tak mp3 panel je místo kazetového přehrávače. Je to tak? Pokud ano, tak by cd changer měl být plně funkční.
  Na videu je rádio Philips 4030 (má zabudovaní displej). Jak je to u rádia Philips 4050, které má displej mimo rádio, co se týká fukce u rádia RDS?

 

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby bylo vse jasne, u radia s displejem. Vse funguje uplne stejne jako fungovalo, jen Tape je panelMp3. tudiz rds bude fungovat bezvadne uplne stejne jako s Tape. Radio uvidis , ale nazev skladeb na kazete nikdy videt nebylo. 

U radia bez displeje, tam je problem ten ze nedukazu zadak kod kdyz ho zapnu doma, pokud ale toto prekonam, dalsi prekazka je kazetova mechanika. U tohoto radia je mechanika hlidana otackama motorku, tudiz pokud motorek nebezi, prepne se audiovstup na radio. To u radia s displejem neni, kazetova mechanika je primitivnejsi. Ale treba na to prijdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@antik, děkuji Ti ta vyčerpávající odpověď. Já mám ve své 406 autorádio Philips 4050, které je bez displeje. Proto jsem se Tě dotazoval právě na toto rádio. Rád bych to měl v tomto rádiu. Seženu si jiné rádio 4050 a to by šlo na výše uvedenou přestavbu. Přiznám se, že se těším, až budu moci pužívat v rádiu mp3 panel. Pokud jsme dobře porozuměl, tak se pokusíš zabudovat mp3 panel do rádia 4050? Máš ho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...