Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

radio a p306


komaros

Recommended Posts

Caute, potreboval bych poradit: mam 306ku s originalnim radiem, ktery ma to ovladani pod volantem (takova packa) chtel bych k Vanocum novy radio na CD, ale zaroven bych chtel aby se dalo napojit na to puvodni ovladani pod volantem. Muzete mi prosim tedy nekdo poradit ktery radia maji vstup na tenhle ovladac?? premyslel sem o tomto: http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=257480560506544500&NNZ=a5x2018

je tam sice napsano Připraveno pro dálkový ovladač z výbavy vozu ale nevim jestli se tómu da verit

Moc diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste sem to puvodni radio z auta ani nevyndal tak nevim jak tam ten ovladac je zapojenej, kdyby to nekdo mel vyndany tak mi pls popiste jak vypada ten konektor co vede do radia od toho ovladace

Ja sem si podle knizky \'Jak na to?\' udelal takovy pochybyny pripravky na vyndani radia, ale nejak to nefunguje :(

kdyby nekdo vedel jak to SETRNE vyndat........ prosim prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radio by určitě uměli vyndat ve všech servisech a prodejnách peu, nebo stačí říct nějakému čóŕkaři :-))) . Ale asi to opravdu chce mít originál ty plíšky, jinak se může poničit rádio i palubka. Konektor se těžko popisuje, je to prostě konektor, ale mělo by si to rozumět i s rádiem od stejného výrobce co tam je teď, takže buď Clarion, nebo Blaupunkt. Asi nejlepší řešení je odmontovat ten spodní dekl, kde je ta páčka, až bude samozřejmě venku i rádio a vzít páčku s sebou na nákupy rádia a prostě to tam zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatik ma ted \"novou\" 306 a taky tam mam dalkovy ovladani ale radio je jen nejakej sh*t - proste aby neco hralo. Ptal jsem se na to v jedne prodejne a tam mi bylo receno, ze to ze ma radio vystup na dalk. ovladani neznamena ze pasuje na ovladac od jakyhokoliv auta. Vetsinou se k tomu da dokoupit dalkovej ovladac od stejne znacky jaky je radio - treba sony + sony ovladc pod volant. Kdyz se chce pouzit origos ovladani od auta, tak bud origos radio za peknou palku nebo dokoupit jakejsi predstavec na to ovladani ale za cca 1500kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...