Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

106 XSi - posilovač řízení


Bohouš

Recommended Posts

A ještě jeden dotaz: Neví někdo jaké relátko by mělo být na posilovači ???

Já zjistil, že moje nákupní taška má i posilovač (elektrický), ale někdo normálně natvrdo odstříhl dráty co k němu jdou. Tak jsem to zapojil a šel po drátech. Jeden je kostra a druhý vede skrz nějaké "relátko" kde se ten drát rozděluje na vícero a jeden drát vede přímo na baterku.

Tak jsem to všechno pozapojoval a hledal relátko které by páslo do toho "rozdělovníku" (mám jich hafo z Mi16)....pasujou tam víceméně všechny, ale funguje jen jedno (fialové ;)) JENŽE po cca 2 minutách, kdy servo normálně funguje se toto relátko tak zahřeje, že se spálí a nechat ho tam tak se rozteče a shoří :roll

Tak a teď babo raď.........jezdit se s tím samozřejmě dá i bez serva, navíc ten elektrickej nesmysl znatelně bere výkon, ale zase rvát při parkování i nefunkční servo je docela záhul, navíc když už to tam je, tak proč to nevyužívat (na výkon mám jiné auto). Ještě mě bylo navrhnuto, vypustit ze servo okruhu kapalinu, že prej potom bude lehčí točení volantem na místě :myslim:myslim

[upravil dne 28/1/2008 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...