Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ridicak C+E


macik.83

Recommended Posts

Původně zaslal: Mišak

V tom lepší připadě se na motor ani nebudeš dívat v tom horším budou stat kolem kolegové co daji hlavy do kupy a odjedeš v tom nejhorším si zavolaš odtah:D:D:D

Taky si myslim, ze to tak snad dopadne, ale to komisare u zkousek asi uajimat nebude:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Rebik

Fusion: To unamená, že Nisan je sníženej na 3,5t?? Můžeš mi to prosím tě objasnit?

Je sníženej na 7490kg.

Z toho mi vyplývá, že máš starší auto, neboť dnes musí na N2 - vozidla konstruovaná a vyrobená pro dopravu nákladů s největší povolenou hmotností nepřevyšující 12 t; namontován omezovač na 90 km/h a to od 1,1,2007 anebo jsem úplně mimo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Rebik

Fusion: To unamená, že Nisan je sníženej na 3,5t?? Můžeš mi to prosím tě objasnit?

Je sníženej na 7490kg.

Z toho mi vyplývá, že máš starší auto, neboť dnes musí na N2 - vozidla konstruovaná a vyrobená pro dopravu nákladů s největší povolenou hmotností nepřevyšující 12 t; namontován omezovač na 90 km/h a to od 1,1,2007 anebo jsem úplně mimo?

Je to možný, povinný sou už aji digitacha.

Atleon je 2003.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podle nejnovějších zpráv ohledně řičáku a profesního průkazu.

1. pokud máš profesní průkaz a budeš dělat školení nebo přezkoušení do konce března 2008, tak si po 1. dubnu zajdeš na odbor dopravy můžeš si nechat vystavit nový průkaz v podobě kartičky.

2. jestli si budeš toto přezkoušení nebo školení provádět po 1.dubnu tak by jsi měl dostat už nový profesní průkaz - kartičku (tento způsob zatím nedoporučuji, protože nikdo ještě neví jak to bude, protože má být státem určeno jen několi středisek se skušebním komisařem. Většinou to asi budou pověřeny úřady).

3. pokud si budeš dělat úplně nový (první) profesní průkaz tak budeš muset prodělat školení cca na skupinu "C" 160 hodin.

4. když si budeš dělat nový nebo rozšířený řidičský průkaz skupiny "C" nebo "D" tak tento profesní průkaz dostaneš k tomuto řidičáku.

Platnost nového profesního průkazu je 5 let a co pět let přezkoušení. Školení zůstává každý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Takže podle nejnovějších zpráv ohledně řičáku a profesního průkazu.

1. pokud máš profesní průkaz a budeš dělat školení nebo přezkoušení do konce března 2008, tak si po 1. dubnu zajdeš na odbor dopravy můžeš si nechat vystavit nový průkaz v podobě kartičky.

2. jestli si budeš toto přezkoušení nebo školení provádět po 1.dubnu tak by jsi měl dostat už nový profesní průkaz - kartičku (tento způsob zatím nedoporučuji, protože nikdo ještě neví jak to bude, protože má být státem určeno jen několi středisek se skušebním komisařem. Většinou to asi budou pověřeny úřady).

3. pokud si budeš dělat úplně nový (první) profesní průkaz tak budeš muset prodělat školení cca na skupinu "C" 160 hodin.

4. když si budeš dělat nový nebo rozšířený řidičský průkaz skupiny "C" nebo "D" tak tento profesní průkaz dostaneš k tomuto řidičáku.

Platnost nového profesního průkazu je 5 let a co pět let přezkoušení. Školení zůstává každý rok.

Diky to se hodi, boze neprijde vam od tohoto statu trochu sikana? Bo za kazdou cenu na vsem vydelat? Ze ja jsem se neucil lip a u toho koryta jsem ted mohl sedet ja :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak u vas, tady jsem za to vyplazl:aut 1700,- a dej si jeste bacha, protoze jsou 2 druhy a nikdo ti to nerekne, protoze to jeste neni schvaleny, ale urcite to tak dopadne. Aby ty psychotesty byly zamereni na dopravu. A nemusel by jsi tam za rok pelasit znova. A jeste pocitej EEG ty se taky pohybujou od 1000,- do 1500,-:) Kazdopadne jsou ty psychotesty a EEG nutne, jsme prece v EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...