Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406


atsor

Recommended Posts

čau kolegové.Chci si koupit 406 tak do 100 000kč v naftě a jednu jsem našel v kombi,ale má najeto 190 000km,je to ročník 97 ale nezdá se mi ten předek.!Chtěl jsem vás poprosit jestli se nepodíváte na odkaz www.autokauf.cz a nenapíšete mi svůj názor.Děkuji

PS:Kolik takový motor vydrží v km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: atsor

čau kolegové.Chci si koupit 406 tak do 100 000kč v naftě a jednu jsem našel v kombi,ale má najeto 190 000km,je to ročník 97 ale nezdá se mi ten předek.!Chtěl jsem vás poprosit jestli se nepodíváte na odkaz www.autokauf.cz a nenapíšete mi svůj názor.Děkuji

PS:Kolik takový motor vydrží v km?

jestli mužu radit tak jdi do toho benzinu spiš, je to skoro v plne palbě a na fotkach vypada rozumněji než ten diesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejakej tuner v ramci snahy priblizit se k new model 406 look odstranil tu originalni prostredni mrizku a nechal tam jen znak a kolem asi dal tahokov.

Jinak bych rekl, ze to skoro vypada, jako by tam byly xenonovy vybojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: atsor

čau kolegové.Chci si koupit 406 tak do 100 000kč v naftě a jednu jsem našel v kombi,ale má najeto 190 000km,je to ročník 97 ale nezdá se mi ten předek.!Chtěl jsem vás poprosit jestli se nepodíváte na odkaz www.autokauf.cz a nenapíšete mi svůj názor.Děkuji

PS:Kolik takový motor vydrží v km?

jestli mužu radit tak jdi do toho benzinu spiš, je to skoro v plne palbě a na fotkach vypada rozumněji než ten diesel.

Taky se mi líbí víc ten benzín,ale víc ti spíš řekne když se na auto zajedeš podívat s někým kdo tomu rozumí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: atsor

čau kolegové.Chci si koupit 406 tak do 100 000kč v naftě a jednu jsem našel v kombi,ale má najeto 190 000km,je to ročník 97 ale nezdá se mi ten předek.!Chtěl jsem vás poprosit jestli se nepodíváte na odkaz www.autokauf.cz a nenapíšete mi svůj názor.Děkuji

PS:Kolik takový motor vydrží v km?

jestli mužu radit tak jdi do toho benzinu spiš, je to skoro v plne palbě a na fotkach vypada rozumněji než ten diesel.

Taky se mi líbí víc ten benzín,ale víc ti spíš řekne když se na auto zajedeš podívat s někým kdo tomu rozumí

Jj taky bych se přikláněl k tomudle benzinu,v každym případě jak tady kluci píšou bych si někoho vzal ssebou ať ti to proleze a i projede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: atsor

Tak už jsem si vybral.Je to 406 kombi modrá metalíza r.v. 1998.Ve středu si pro ní jedu!Pak vám ji ukážu až zaplatím příspěvek!

a hodit sem fotky mužeš i bez placeni ale členství řadne ti schvaluji

jinak jsem zvedav na konkurenta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...