Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu kola MAK Fever 5R Mirror na 406 Coupé - Co vy na to? KOUPENY!!!


@re

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: @re

jj, obul jsem moje coupé v photoshopu :D

myslel jsem si to, ale se zvedakem uz to mas taky pekne naucene :mrk:D:D:D

ono je to dost jasny pač pochybuji že by mělo coupe ,či jine auta brzdič na zadnich kolech vepředu:P:D

JJ. Pak jsem si toho taky všimnul, že coupé to takto nemá.

Apropo brzdič na zadních kolech může být i vepředu. Např. Porsche Carrera GT má na předních kolech brzdič v zadní části a na zadních kolech v přední části. Důvod je jednoduchý. Aby co nejvíce hmotnosti bylo směrováno do středu auta.

[upravil dne 28.1.08 MPavel]

[upravil dne 28.1.08 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jeden :xvul, originaly hliniky si nechas nebo je strelis ? jak by asi vypadaly na 406 sedanu :D

jinak ac jsem u coupe priznivcem spise originalnich kol, tak tyhle jsou hezky

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

Původní alu nechám na zimu... můžu pak vyfotit náš sedan 406 jak to bude na těch 16" vypadat...

Tommy: to je dobrá zpráva... díky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Ferry

jeden :xvul, originaly hliniky si nechas nebo je strelis ? jak by asi vypadaly na 406 sedanu :D

jinak ac jsem u coupe priznivcem spise originalnich kol, tak tyhle jsou hezky

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

Původní alu nechám na zimu... můžu pak vyfotit náš sedan 406 jak to bude na těch 16" vypadat...

Tommy: to je dobrá zpráva... díky :super

OK to bych byl na foto zvedavej, no popripade zkusim Photoshop :)

Jenze stejne, coupe ma ET 12, sedan ET 18, to je docela dost rozdil, tam by se asi musely dat aspon 5mm podlozky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Ferry

jeden :xvul, originaly hliniky si nechas nebo je strelis ? jak by asi vypadaly na 406 sedanu :D

jinak ac jsem u coupe priznivcem spise originalnich kol, tak tyhle jsou hezky

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

Původní alu nechám na zimu... můžu pak vyfotit náš sedan 406 jak to bude na těch 16" vypadat...

Tommy: to je dobrá zpráva... díky :super

OK to bych byl na foto zvedavej, no popripade zkusim Photoshop :)

Jenze stejne, coupe ma ET 12, sedan ET 18, to je docela dost rozdil, tam by se asi musely dat aspon 5mm podlozky

Podložky určitě ne... Čím menší ET je, tím více vyčnívá z blatníku... takže by kola s et12 mohly hodně vyčnívat... a to není pěkné... až bude teplo, zkusím to přehodit... a dám sem fotky... teď mám coupé v servisu a navíc venku je zima :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Podložky určitě ne... Čím menší ET je, tím více vyčnívá z blatníku... takže by kola s et12 mohly hodně vyčnívat... a to není pěkné... až bude teplo, zkusím to přehodit... a dám sem fotky... teď mám coupé v servisu a navíc venku je zima :(

no jo vlastne mas pravdu, to by muselo byt ET 23 aby byly potreba podlozky, jsem to otocil , tak to je jeste blbejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to @re: Než koupíš kola,tak koukni na ebay. Já odtud kupuji OZ Tribe EVO za 15800 s dopravou a všemi náklady. Tady stojí v Eshopech minimálně 37000, alespoň co jsem koukal a pokud budeš kupovat gumy,tak koukni na www.pneushop.cz. Jsou nejlevnější v ČR, kolikrát mají lepší ceny než v Německu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to @re: Než koupíš kola,tak koukni na ebay. Já odtud kupuji OZ Tribe EVO za 15800 s dopravou a všemi náklady. Tady stojí v Eshopech minimálně 37000, alespoň co jsem koukal a pokud budeš kupovat gumy,tak koukni na www.pneushop.cz. Jsou nejlevnější v ČR, kolikrát mají lepší ceny než v Německu

Zdravím.. díky za tip... dostal jsem vynikající cenu na ty kola i pneumatiky... na pneushopu jsou o 400levnejsi, ale já už jsem vše objednal a složil 20tis zálohu... takže pozdě... do měsíce budou fotky na autě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hodně záleží na gumách, nedávno jsem ten problém řešil, koupil jsem elektrony a obul nové Fuldy, moc rád jsem nebyl, i když gumy jsou extrémně tiché. Tak jsme pro zkoušku přehodili po nějaké době Bridgestony a zaprvé se zvýšil hluk a cítil jsem každý hrbol. To mně tak zklamalo, že jsem dal Fuldy zpátky a jsem rád že je mám. Sice mám jiné rozměry, ale ten komfort gum bude hrát roli u u tvého rozměru. Nejlepší je vyhledat v testech gumy s vysokým podílem odpružení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Taky hodně záleží na gumách, nedávno jsem ten problém řešil, koupil jsem elektrony a obul nové Fuldy, moc rád jsem nebyl, i když gumy jsou extrémně tiché. Tak jsme pro zkoušku přehodili po nějaké době Bridgestony a zaprvé se zvýšil hluk a cítil jsem každý hrbol. To mně tak zklamalo, že jsem dal Fuldy zpátky a jsem rád že je mám. Sice mám jiné rozměry, ale ten komfort gum bude hrát roli u u tvého rozměru. Nejlepší je vyhledat v testech gumy s vysokým podílem odpružení.

Ty bringestony mne odradily právě kvůli té hlučnosti. Nakonec jsem si vybral pneu Goodyear 225/40 R18 92Y Eagle F1 GS-D3 XL + alu MAK, které jsou výše... Až dojdou kola budeme teprve zkoušet jaké podložky na auto přijdou... s nejvyšší pravděpodobností to budou ty 5mm... až se dořeší podložky přijde na řadu snížení... od 20-40mm... pak výměna všech stabilizaček, a kostí.... a to by už mohlo stačit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: vitin

Taky hodně záleží na gumách, nedávno jsem ten problém řešil, koupil jsem elektrony a obul nové Fuldy, moc rád jsem nebyl, i když gumy jsou extrémně tiché. Tak jsme pro zkoušku přehodili po nějaké době Bridgestony a zaprvé se zvýšil hluk a cítil jsem každý hrbol. To mně tak zklamalo, že jsem dal Fuldy zpátky a jsem rád že je mám. Sice mám jiné rozměry, ale ten komfort gum bude hrát roli u u tvého rozměru. Nejlepší je vyhledat v testech gumy s vysokým podílem odpružení.

Ty bringestony mne odradily právě kvůli té hlučnosti. Nakonec jsem si vybral pneu Goodyear 225/40 R18 92Y Eagle F1 GS-D3 XL + alu MAK, které jsou výše... Až dojdou kola budeme teprve zkoušet jaké podložky na auto přijdou... s nejvyšší pravděpodobností to budou ty 5mm... až se dořeší podložky přijde na řadu snížení... od 20-40mm... pak výměna všech stabilizaček, a kostí.... a to by už mohlo stačit :D

Tak zaplať pánbůh to snížení už mám za sebou, koupil jsem sportovní pružiny a kleslo to asi o 4 cm, je to strašně znát v zatáčkách, tak to jen doporučuju. Taky jsem přemýšlel o podložkách, ještě to nechám uzrát. No vrhnul jsi se na to fest, tak držím palce. Ty kola jsou exkluzivní, jen ta cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Tak zaplať pánbůh to snížení už mám za sebou, koupil jsem sportovní pružiny a kleslo to asi o 4 cm, je to strašně znát v zatáčkách, tak to jen doporučuju. Taky jsem přemýšlel o podložkách, ještě to nechám uzrát. No vrhnul jsi se na to fest, tak držím palce. Ty kola jsou exkluzivní, jen ta cena...

a zhoršilo se odpružení po výměně pružin (komfort)?

to jo, někdy to přijít muselo... na bmw m3 e46 zatím nemám, tak jsem se rozhodl trošku zainvestovat do coupátka... bude to téměř 50tisíc... :( ale za krásu se platí ;)

snad mi ty kola pak někdo neštípne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...