Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ERROR CODE (radio v .....)


asaad

Recommended Posts

Cau lidi.Potrebuju poradit s radiem.Nedavno jsem psal na forum,ze mi zhasnul displej a resil jsem jak to opravit.Dneska jsem to vyresil,jenze jsem po namontovani radia zadal spatnej kod protoze jsem byl linej otevrit manula kde ho mam napsanej :) tak to nevyslo a ted radio pise ERROR CODE.Novej pokus mi to nedalo,tak jsem ho znova vyndal a odpojil(bylo venku asi 15minut) pak znovu pripojil jestli me to zase pozada o kod a NIC...porad ERROR CODE.Nevite nekdo co s tim?Nebo uz je na vyhozeni?:(

post-0-14109598706654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gisella

já když odpojím baterku tak po zapojení to po mě taky chce kod a když jsem ho zadal špatně tak mi to ukazovalo co tobě. Vypni jen rádio a nech to, někdy to naskočí za chvíly nebo to zkus druhej den ale jde to zadat, to neměj strach.

Ten čas se odpočítává u zaplýho rádia. Takže žádný vypínání. Kdyžtak tam je 30ti minutový samovypnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul neví prosím někdo náhodou, jak je to u rádia Ford 2014 (Ford Fiesta). Po nabití baterky bohužel zadali zřejmě špatně kod či co a tak se na displeji ukazují pouze tři čárky. Na nic to nereaguje. Kod se ví, ale nelze jej zadat, jelikož nejdou tlačítky vložit čísla. Jinak rádio svítí a pokud se vloží kazeta, tak ta se přehrává ale není zvuk. Zkoušeli jsme znovu odpojit baterku a nechat chvíli odpojenou ale nic. Nebude rádio zablokované?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

:xvul neví prosím někdo náhodou, jak je to u rádia Ford 2014 (Ford Fiesta). Po nabití baterky bohužel zadali zřejmě špatně kod či co a tak se na displeji ukazují pouze tři čárky. Na nic to nereaguje. Kod se ví, ale nelze jej zadat, jelikož nejdou tlačítky vložit čísla. Jinak rádio svítí a pokud se vloží kazeta, tak ta se přehrává ale není zvuk. Zkoušeli jsme znovu odpojit baterku a nechat chvíli odpojenou ale nic. Nebude rádio zablokované?

A nebude tam něco ve smyslu jako měli VW??? Tam se museli zmáčknout na ráz tři tlačítka, ale už taky marně tuším jaké:myslim Ale vím, že to taky nereagovalo a když se zmáčkla trojkombinace, řeklo si o kód!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak to vůbec netuším. Pokud by šli dát číslice, tak to je bez problému, jelikož kód víme. Bohužel, nejdou zadat. :(

Zkusím se ti kouknout na kombinaci těch tlačítek, co byly u VW, možná by šlo něco podobného, i když člověk nikdy neví...:myslim Na druhou stranu, za zkoušku nic nedáš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Tak to vůbec netuším. Pokud by šli dát číslice, tak to je bez problému, jelikož kód víme. Bohužel, nejdou zadat. :(

Zkusím se ti kouknout na kombinaci těch tlačítek, co byly u VW, možná by šlo něco podobného, i když člověk nikdy neví...:myslim Na druhou stranu, za zkoušku nic nedáš:D

To by si byl hodný, dík. Zkoušel jsem vše možné, ale nic. Asi se bude muset dát odblokovat. Nevím.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Tak to vůbec netuším. Pokud by šli dát číslice, tak to je bez problému, jelikož kód víme. Bohužel, nejdou zadat. :(

Zkusím se ti kouknout na kombinaci těch tlačítek, co byly u VW, možná by šlo něco podobného, i když člověk nikdy neví...:myslim Na druhou stranu, za zkoušku nic nedáš:D

To by si byl hodný, dík. Zkoušel jsem vše možné, ale nic. Asi se bude muset dát odblokovat. Nevím.:(

Ještě se zeptám, kód je k tomu rádiu troj a nebo čtyřmístný??? Jak jsem koukal, liší se to podle tipu auto, do kterého to bylo namontováno a pro zadání kódu by měly být na displeji tři čárky (pomlčky). Je u něj klasická klávesnice a nebo se kód zadává přes "šipky"???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Kód je třímístní a zadává se tlačítky 1,2,3 a 4 se potvrdí. Ted to rádio svítí a jsou na displeji tři pomlčky.

A zadat nic nejde??? Byl už teď někdy zadáván a jestli jo, kolikrát??? Prodlužoval by se čas:nevim

Zkoušel se zadat, ale prostě nesli dát číslice. Pouze pomlčky. Nic. A to se mačkalo kde co. A ani náznak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Kód je třímístní a zadává se tlačítky 1,2,3 a 4 se potvrdí. Ted to rádio svítí a jsou na displeji tři pomlčky.

A zadat nic nejde??? Byl už teď někdy zadáván a jestli jo, kolikrát??? Prodlužoval by se čas:nevim

Zkoušel se zadat, ale prostě nesli dát číslice. Pouze pomlčky. Nic. A to se mačkalo kde co. A ani náznak :(

No v postupu pro znovuzadání je odpojení baterie (bohužel neuvádí dobu), pak připojení a zadání kódu:myslim Ale ty postupy Fordu se mě nezdají nějak logické:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: OK406

Kód je třímístní a zadává se tlačítky 1,2,3 a 4 se potvrdí. Ted to rádio svítí a jsou na displeji tři pomlčky.

A zadat nic nejde??? Byl už teď někdy zadáván a jestli jo, kolikrát??? Prodlužoval by se čas:nevim

Zkoušel se zadat, ale prostě nesli dát číslice. Pouze pomlčky. Nic. A to se mačkalo kde co. A ani náznak :(

No v postupu pro znovuzadání je odpojení baterie (bohužel neuvádí dobu), pak připojení a zadání kódu:myslim Ale ty postupy Fordu se mě nezdají nějak logické:myslim

Pokud máš ICQ, tak to bude lepší, ať zde nezabíráme zbytečně místo.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
Cau lidi.Potrebuju poradit s radiem.Nedavno jsem psal na forum,ze mi zhasnul displej a resil jsem jak to opravit.Dneska jsem to vyresil....

Zdravim, nebudu kvuli tomu zakladat nový topic, kdyz uz jsem tu narazil na tohle....

Zajimalo by me jak si to vyresil, taky mi zhasnul dispej u radia. Text je videt ale proste nesviti.

*Koukam ze je to uz nejaky ten patek stary topic. Takze ani moc necekam, ze mi autor odpovi, ale kdyby nekdo vedel, byl bych rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...