Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CO TO JE?


teh.owner

Recommended Posts

zdravím... potřeboval bych identifikovat následující věc - asi dva týdny auto krásně fungovalo a pak zase imobilizer fault... navíc teď když zapojím baterku začne to v téhle krabici (kterou jsem vzteky až násilím vyrval) podivně cvakat jako by se něco pořád spínalo - rozepínalo (hlasité cvak, cvak, cvak, cvak...)

umístění: pojistná skříň na motoru

na bílem štítku: BSM B3

vzadu: ne pas laisser tomber

výrobce: delphi

vlastně to je tohle:

http://www.hpa62magasin.com/Boitier_platine_fusible_F_grp_72-1.html

možná vám přijde že sem úplně blbý ale žádné anglické ani české stránky o tom nemůžu najít - jen francouzské a jiné divné jazyky kde fakt nejde odhandout co to je

v manuálu ani nikde to není, jediné uspokojující je, že to stojí jen 80 eur

takže - potřeboval bych vědět co to je a co to má na starosti a zda to může způsobit problém s imobilizerem...

dííííky moc :)

post-0-14109598706471_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a navíc - celá elektronika uvnitř po odebrání dna je zalitá nějakým průhledným gelem a nikde žádné šroubky takže fakt není v mých silách to spravit protože se do toho hlouběji nedá dostat :(

ještě dotaz.. kde je imobilizér?

...

děkuji, děkuji.. děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bsi to není... je to fakt pojistná skříň "boitier platine fusible" je asi něco v tom významu... teď je rozhodující to, zda pokud tam něco furt cvaká - zda výměna pomůže - nebo jestli to může být relátko které půjde (při hodně násilném rozmontování) vyměnit a zda to má co do činění s imobilizérem

stavy co auto dělá jsou následující:

0 - nejlepší stav, vše funguje jak má

1 - při zapojení autobaterie se zapne elektronika (relátko se nevypne?)

2 - při zapojení autobaterie se zapne rozsvítí imobilizer fault a ve skříni to furt cvaká (relátko se snaží sepnout??)

3 - při troše smůly človek příjde ráno k autu, svítí imobilizer fault a baterie vybitá (seplé relátko se vypne?) - mám podezření že to dělá v mrazu

hodně mě štve že se mi na autě sere zrovna to s čím nikdo nemá zkušenost... v servise samozřejmě nic neřekli protože se mi nepodařilo dovést auto v defektním stavu

pořád by mě zajímalo: kde je na motoru imobilizér?

děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem debil vypláznul 2500 za pojistkovou skříň a světe div se, nepomohlo to :(

můžete mi prostím alespoň nějak naznačit KDE je imobilizér nebo prostě nejaký obvod co má tohle na starosti? .. prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím ... :( sem už z toho fakt na prášky... obíhat autoservisy fakt nemám vůbec čas.. naivně doufám že postačí vyměnit nějaké relátko nebo zakvedlat konektorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze průůůůser je že to cvaká prostě jen občas... baterka se vybije taky jen občas.. imobilizer nefunguje taky jen občas... takže to přivezu za elektrikářem a hle? ono to bude na potvoru zrovna v tu chvíli fungovat :( ... jediné co můžu je zkoušet si pohrát nějak s imobilizérem ve chvíli kdy to nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to rozebrané při pátrání po pojistkách a napájecích obvodech u svého 2.0HDI z roku 2003. http://album.volny.cz/petulak/view.php?album_id=63182&view_page=10&browse_page=1#img a ještě dva další obrázky.

Naměřil jsem pouze propojovací spojky mezi konektory, ale neměřil jsem všechno.

[upravil dne 29/1/08 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...