Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký startovací zdroj?


Čeněk

Recommended Posts

Mám dotaz. Jaký doporučíte startovací zdroj ( nabíječku s pomocným startem ) pro baterii 180Ah. Je to pro traktor, dotaz vhodný pro řidiče nákladáků. Jak to funguje?

Mám na mysli něco jako Telwin Dynamic 620 nebo DECO 5000.

Prosím o Vaše zkušenosti :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, spíš ve firmách jsou auta ve stavu provozuschopném (startuschopném). Firma, která má stroj v takovém stavu, nebo tak málo používaný, že nenastartuje, asi nemá ani ty tisíce korun na startovací zdroj.

Já bych to řešil pořádnou nabíječkou, tak 10 A, zapojit den předem, nebo aspoň 30 minut před startem, anebo startovacími kabely od jiného vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

No, spíš ve firmách jsou auta ve stavu provozuschopném (startuschopném). Firma, která má stroj v takovém stavu, nebo tak málo používaný, že nenastartuje, asi nemá ani ty tisíce korun na startovací zdroj.

Já bych to řešil pořádnou nabíječkou, tak 10 A, zapojit den předem, nebo aspoň 30 minut před startem, anebo startovacími kabely od jiného vozidla.

Ale hlavně né startovací kabely z Plusu nebo jim podobných, známej si je koupil a tuhle potřeboval nastartovat svoje auto, tak mi volal ať přijedu, baterka líně otáčela, ale nestačila na to. Kabely jsme zapojili a....a nic.. prostě vůbec nefungovaly. Pak přijel kamarád s pořádnejma a auto chytlo raz dva:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:D a točíš po směru hodinových ručiček?

Jojo, po směru, ale je to makačka, hlavně u Lady 1600, kde je jiná komprese, ta 1200 ještě jde :D Používám to v zimě, aby se motor namazal a abych ho nemusel startovat, tak jednou za tejden zajedu do garáže a párkrát s tím otočím, ale když je potřeba, na kliku to chytne vždycky!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 25 V létě přes dekompresor v pohodě zatočí i 40 ah.Aspoň moje zkušenost když odešla 125 ah do pekel.A když se naleje teplá voda do chladiče tak v poho na kliku.Motor je ovšem po go a v naprostym pořádku.Teď když se na to dá sehnat vše tak je to dobrý.Za komančů bylo hůř když se všechno muselo různě nahrazovat.Jinak neznám lepšího pomocníka než Zetor 25 K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...