Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PRAHA - BRNO -dobrovolnik


f3Rd@

Recommended Posts

Malý balíček???

Já mám bezva zkušenost s řidiči linkových autobusů - funguje to tak, že na Florenci předá Buml balíček řidiči busu mířícímu do Brna (v případě studentů stewardce), a zavolá Ti čas, kdy má být bus v Brně - Tvou starostí už je abys zásilku vyzvedl (a v rámci slušnosti i stewardce předal symbolickou odměnu). Posílal jsem, takhle xy krát po celé republice a nikdy se mi nestalo, že by to řidič odmítl převézt (a většinou se nevezl jen můj balíček . . .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano Medo, maly balicek, je to tobe dobre znama modra krabicka (Nachod a zpet):D takze si myslim, ze doopravdy maly balicek.

ted sem koukal na kalkulator posty, tak by to melo jit poslat jako dopis za 18,-czk:myslim ale to mi nak nesedi

[upravil dne 27/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle sou podminky z webu cpost, tak predpokladam ze sou platny

Obyčejné psaní

Platí od 1. 6. 2005

Potvrzení o podání ne

Dodání příjemci proti potvrzení ne

Odpovědnost bez odpovědnosti

Minimální hmotnost 2,5 g

Maximální hmotnost 2 kg

Minimální rozměry 14 x 9 cm

Maximální rozměry Žádný rozměr nesmí být větší než 60 cm; součet všech jejích tří rozměrů nesmí přesahovat 90 cm

Obyčejné psaní musí mít pravoúhlý tvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím jedině že sem v průběhu minulýho roku posílal mnoho různých balíčků mnoha různými způsoby a přesto pro mě byla cena většinou překvapením :aut

Takovej machr nejseš, abys měl nastudovanej celej ceník český pošty a hádal se tam s tou paní za přepážkou :D Prostě to tam přines, že to chceš poslat a oni už ti poví kolik za to zaplatíš ;) Zřejmě by se to mělo pohybovat někde kolem tý částky co si našel na webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

ano Medo, maly balicek, je to tobe dobre znama modra krabicka (Nachod a zpet):D takze si myslim, ze doopravdy maly balicek.

ted sem koukal na kalkulator posty, tak by to melo jit poslat jako dopis za 18,-czk:myslim ale to mi nak nesedi

[upravil dne 27/1/08 buml]

Tak pokud mi obetujes dvacku, tak nemusime nic vymyslet... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilame každou chvilku něco, takže pokud to dáš doporučeně tak je to zarověň pojištěný do 500kč a poštovný je 37,-kč do 500 gramů, jinak je to za 42 pokud je to těžší, dál je za 5kg balík 56kč,- ale musí se poslat jako cenný balík, ale to už se tě netýká.

Pokud chceš tak mrkni na kalkulátor zásilky, asi jsi tam už koukal, skutečně to platí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@
Původně zaslal: buml

ano Medo, maly balicek, je to tobe dobre znama modra krabicka (Nachod a zpet):D takze si myslim, ze doopravdy maly balicek.

ted sem koukal na kalkulator posty, tak by to melo jit poslat jako dopis za 18,-czk:myslim ale to mi nak nesedi

[upravil dne 27/1/08 buml]

2 f3Rd@ >Tak pokud mi obetujes dvacku, tak nemusime nic vymyslet... :papa

ja mam obetovat dvacku, jo to je docela prodelecnej kseft:myslim

2 MirasCC > budes se divit, ale kdyz se hadas tak ustoupej, oni totiz tyhle maly krabicky cpou automaticky jako balik, ale je to obyceny psani, takze pokud zarves tak to tak musej vzit. Ja na postu nechodim, tam chodi manzelka a uz se tam s nima nekolikrat chytla a vzdy vyhrala, takze ted uz si ji pamatujou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...