Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má někdo vůbec Partnera??


PetrC

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: zpozdilek

1bugsy1;)

Ok budu moct rad, já shanim taky toho novejšího s tema mřížkama kolem svetel,mlhama,s tažnym,tmava šeda barva,aby to melo 2x šoupačky,no a kdyby to melo křídloví dveře nezlobil bych se

[upravil dne 23/12/09 zpozdilek]

Asi tě zklamu,ale tenhle typ (kombi aktive) se s křídlovými dveřmi nevyrábí,teda ještě jsem jej neviděl.Křídlový dvéře jsem viděl převážně na pracovních modelech.Mohl by sis je ale nechat předělat,jako já dříve na Kangoo,ale vyšlo mě to celkem na 17 tis.Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: grog

Původně zaslal: zpozdilek

1bugsy1;)

Ok budu moct rad, já shanim taky toho novejšího s tema mřížkama kolem svetel,mlhama,s tažnym,tmava šeda barva,aby to melo 2x šoupačky,no a kdyby to melo křídloví dveře nezlobil bych se

[upravil dne 23/12/09 zpozdilek]

Asi tě zklamu,ale tenhle typ (kombi aktive) se s křídlovými dveřmi nevyrábí,teda ještě jsem jej neviděl.Křídlový dvéře jsem viděl převážně na pracovních modelech.Mohl by sis je ale nechat předělat,jako já dříve na Kangoo,ale vyšlo mě to celkem na 17 tis.Kč.

No zrovna jsem na něj koukal v Jihlavě u tesca, ten samej co mám já jenom s křídlama. Třeba to je vyráběné pro jiné země,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to pravě videl v Praze,jen mít klíče a odjet,videl jsem to i s tím ramem, jenže když to chci mit jako rodinny a pracovni auto, tak jak to mám udelat, a přítelkyne tedka koupila fabii v plynu, no bojím se v tom jezdit tak raději jezdim starou 405 tkou, než fabii, teda fobii...A na partnera se těším tedka v lete budu vybirat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: PetrC

No alespoň někdo kdo tu brouzdá, tak Partnera má......

Zajímalo by mě jak hodně máte nafouknuté pneu.....Když jsem Partnera přivezl, tak byl příjemě měký, a po kontrole tlaku v pneu jsem zjistil že je tam 2.0, což je dle popisku na sloupku málo....ma být při nenaloženém autě 2.6...

Tak sem je nafouk, ale teď je to strašná tvrďárna......Tak asi zkusím 2.3 nebo 2.2.....uvidíme.....

To už je úděl když jseš naloženej tak to není tak tvrdé,přece nebudeme foukat kolik je naloženo,raději podle toho co je na sloupku protože potom netrpí gumy,to víš osobák to není ale jízda s rozumem je taky zážitek.jenda táborsko.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
Škoda těch rámů, dávali tomu autu styl:)

Ale i bez nich je Partner vyvedenej, sám se na něho chystám jako pracovní auto, nechce se mě pořád vozit bordel v kombíku. Brácha si ho koupil ( po mým doporučení:D ) a je s ním maximálně spokojenej

tak ty rámy normálně můžou být jen modely od roku 2009 musí mít nějaké jiné rámy (téměř žádné),mám taky v předu rám z nerezy který má atest a certifikát který stačí vozit v autě sebou tak že se nemusí zapisovat do technického průkazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Hlásím, že máme již týden na dvorku Peugeot Partner 1,6 HDi, r.výr. 2010.
Přesedli jsme z Citroen Xantia 2.0 HDi, r.výr. 2000 .... bezva pohoupání (kdo zná hydrauliku),
takže jsme hledali něco pohodlného.
Zatím max. spokojenost,
Partner je v plný palbě, i s vyhřívanými sedadly.
Kolo strčíme do kufru celé, i s řídítky, prostě bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. . . no jo, ale až se Jarda + Monika rozrostou tak už tam kola nedají :) Nicméně na střechu se vejdou vedle sebe pohodlně čtyři kola. Tady něco pro inspiraci: http://www.peugeot-club.com/topic/67798-s-partnerem-na-dovolene-2011-a-nakonec-i-2012/?hl=%20honza%20%20nera

Upraveno uživatelem Honza z Nera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dobře napakovaný auto, Honzo z Nera.

Na nějaký skládací štokrle (židličku) jsem už pomyslela.

Dávat kola na střechu ale zatím nehrozí a ani hrozit nebude.

Jsme už velký ... naše dětičky taktéž ... ať si jezdí sami :aut

Koupili jsme si velké auto sami pro sebe.

Viděli jsme na youtube docela vypečený video, jak udělat z Partnera lůžkovou úpravu.

Po 10 ti dnech hlásím, že jsme udělali velmi dobře s výběrem vozidla.

Max. spokojenost, šlape jako hodinky.

Mimochodem, také máme Partnera Teppe 1.6 HDi, ale 66kW   :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím, jako druhé auto jsem pořídil Peugeot Partner Ranch 1.4 benzín 2002, převážně do práce. Má prosklenou střechu, klimu, El přední okna, ofuk na zadní sedačky, hromadu přihrádek. Je dovežen z Itálie kde se nesolí takže koroze nulová,  což je super, spotřeba do 6,5 litru, měřeno při každém tankování, už sem najel přes 4000 km, teď má 170000, auto přijelo se servisní italskou knížkou.

Teď řeším olej v chladící kapalině, což je způsobeno těsněním pod hlavou u těchto motorů,  konečně budu řešit nějaký problém :-D jelikož máme ještě Toyotu Yaris a u něho za 120000 km praskly 3 žárovky, dokonce jsou původní brzdové destičky, ale to sem odbočil.

Dále by mě zajímalo kolik chladící kapaliny má v autě vůbec být,  nenašel sem žádnou měrku min/max, kapalina je celkem zabarvena od oleje a je jí tam nějak málo,  auto jde za pár týdnů do servisu s těsněním tak bych chtěl kapalinu dolít pro trochu klidu.

Děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...