Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P405 Kombi 1.9 Sri -volnoběh


Harry

Recommended Posts

Včera jsem byl omrknout výše zmíněné autíčko,které bych si rád koupil.Zarazilo nás ale že při příjezdu na křižovatku auto zdechlo! při stání a přidání plynu a následném poklesu to klesne takna cca 500 otáček a těžko se to zvedá k těm 950-1000 volnoběhu.Sám chod toho volnoběhu je takový kolísavý?čím to může být?Kolik by stála oprava či seřízení? je to motor 120PS a najeto cca 168 litrů... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevim, jestli to ma katalyzator, pak ho staci jenom jakztakz seridit, ale jestli to ma nejaky primy vstrikovani, tak je potreba seridit jednotku a to je prej dost drahy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Tě odrazovat od koupě ale moje 405 GRI mi tohle začala dělat po roce.Po napojení na kontrolu v servisu nezjistili nic a doporučili mi vyměnit

1)vyměnit lambdu

2)skontrolovat podtlak stačí prasklá hadice nebo posilovač brzd muže propouštět

3)vym.čidlo na sání

Zatím jsem to sice neudělal ale odpojil jsem el.přivěru vzduchu (takovej stříbrnej váleček u motoru jde do něj vzduch z filtru a z něj do sání)sehnal na vrakárně jinej rozebral a nastavil tak aby motor běžel na 1000otáček a kabel zapojil do puvodního aby nesvítila kontrolka K.Auto jezdí bez problému a to deně dokonce o litr s menší spotřebou jenom mám strach ze zimy aby to dobře chytalo.Ale to se časem uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bobr auto již prodal.Inzeroval jinou cenu,co všechno to nemá nového-to sice asi ano,ale ty věci byly vyměněny již delší dobu!

No,ale asi s tím volnoběhem je to u těch peugeotů "normální" zkoušel jsem jich teď několik a všechny blbly podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...