Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastaveni citlivosti senzoru deště u 406new model a novější Peugeoty-vysvětlení jednou pro vždy


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza z Nera

:xvul Kolik máš denně dotazů na toto téma? Vypadá to, že jsi byl docela naštvaný. . . . .

nene , jen u toho to tematu byly nejasnosti a ted jsem takřikajic u zdroje , tak sem davam jasne vyjadřeni:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

asi to chtělo drobet rozvést o co se jedná ne každý to pochopil zprvu jsem na to taky koukal

jde o nastaveni citlivosti senzoru deště u aut vybavenych komfortni jednotkou BSI , pořad se tu psalo že to seřidit nelze a přitom ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

a jak je to nastaveno standardně z výroby? Podle svého auta bych tipnul na vysokou citlivost:myslim

o standartně netuším , ale nepet si to s tim když ti sterače stiraji jako pominute , to je totiž špatnyma gumkama ,ty vodu nestiraji ale rozstiraji, ale treba tam mas fakt aktivovano to citlivější. Moža bych typoval že nastaveni z vyroby je ruzne podle toho pro jakou zemi je vuz určen , třeba tam kde časteji prsi to bude echt citlive a zas naopak ale frantici to mohli delat i cik cak posvem že:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy to stírá normálně, většinou při dálkách, ale ve městě to občas lítá jak si psal. Ale je to jen někdy. Někdy si říkám, že je senzor fajn a někdy mne to docela štve. Když si ale vzpomenu jak jsem před lety v práci jezdil filckou a tam se to "programuje" ručně, tak si říkám, že je to ještě zlatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

někdy to stírá normálně, většinou při dálkách, ale ve městě to občas lítá jak si psal. Ale je to jen někdy. Někdy si říkám, že je senzor fajn a někdy mne to docela štve. Když si ale vzpomenu jak jsem před lety v práci jezdil filckou a tam se to "programuje" ručně, tak si říkám, že je to ještě zlatý.

Nejsi sám koho to někdy štve. Zrovna včera. Jedu večer do práce, jemně mží a ze silnice lítá na sklo binec. Stěrače buď stíraj jak pominutý a nebo vůbec. Ale jinak docela spokojenost.

Pe.tr : jojo, není nad "obyčejného" skladníka :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

lze nastavit intenzitu pomocí diag 2000-diagnostika v Peugeot servisech.

jedná se o konfiguraci v BSI

volby:

-vypnuto

-nizká citlivost

-vysoká citlivost

Děkuji za užitečnou informaci!:super

U naší (staré) 406, r.v. 97, je ten obdélník 1 x 5 cm, tam to funguje bezvadně - na stírání jsem mohl zapomenout a funguje to tak akorát - a taky jsem měl občas staré gumky.

Teď mám 607, je to moc citlivé, furt to jezdí jako blázen. Díky za informaci, zkusím nechat nastavit menší citlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...