Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vy na to?


Kubis

Recommended Posts

Původně zaslal: faget1

no mne sa jednu dobu často stavalo že ma zastavili policajti zvečša mnlady& chlapci na ktorych hned bolo vidno čo chcu a tak vyskakoval a poskakoval okolo auta a vykrikovalk či mam zbytočnych 2000sk pred vianocami a tak a zapis niekde že mi napiše a ked som bok ticho a čakal kedy doposkakuje pokračoval na mna frajersky "no čo ste ticho ?? čo ?? meta zbytočnychj 2000?? čo ste teraz ticho ha??" hm.. rozmyšlal som či mu mam niečpo povedat alebo nie holka do mna džugala aby som kašlal nanho stričol som mu 500sk a štastny zaliezol do afta a musely sme sa nad tym smiat potom ale bol som šoknuty z toho ako poskakoval pri aute a rozdrapoval sa že som išiel do zakazu a chcel tych 500sk dalši incident tesne za zakrutou nebolo to ani 5m stali a odchytavali o pol jednej v noci auta a všetkym kontrolovali len pasy nič viac ich nezaujimalo a chcel 1000sk hovorim " to je neako vela" moja odpoved bola podnietena tym že som vedel že mu ide len o to aby sommu niečo strčildo vačku.. hovorim "tak neakych 500sk nie" policajt " 500sk vam dam pokutu za to že vyhodite špak z okna" no myslel som si svoje.... odišiel do auta a po chvili vravi" tak mate tych 500sk teda ?? ja "ano 500sk mam" policajt " tak dobre teda za 500sk to bude a dajte si na to pozor!" a takychto pribehov mam vela niekedy si neham napisat blok ked viem že mam pravdu ja a potom ho nezaplatim a ked maju pravdu chlapsi tak sa s nimi vždy da dohodnut na neakej slušnej sume a ked je s vami kočka tak sa niekedy podari aj bez pokuty ale to sa mi moc nestave... :roker

No v Trnave ty policajti nevedia co maju od dobroty robit... Ale jasne ze sa s nimi da vzdy dohodnut ak sa s nimi clovek nehada. Ale povacsinou su to mlady zajaci, ktory vyskakuju a robia sa aki su oni "Organ"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo možno u vas v ČR je to trochu na urovni s polišmi ale u nas ako to sledujem je ich čoraz viac a viac a od kedy je tu nova automobilka dokonca dve tak daruvavaju policajtom nove autaky na skušku a odpočet dani a tak ved vieme a potrebuju doplnat asi stavy a tak každy mlady blb ma možnost sa stat policajtom a frajerovat po večeroch po cestach lebo cez den nevidim ani jedno take auto s timito chlapcami čo maju asi tesne po škole aj jeden krat ked som nenafukal tak mi ten debil daval fukat 4 jrat lebo som nenagukal kdežto vobec nepijem a tak velmi chcel aby sa mu tam niečo ukazalo ved neni to chore trochu??????? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

faget - bol si aj niekde inde ako v trnave?mysliet si ze v cechach su iny je blbost.to iste je vsade.na tupca natrafis aj v de.trosku rozpravas nezmysli o darovanych autach...

dam ti dobru radu,ak nie si spokojny s vystupovanim policajta voci tebe, tak sa stazuj a najlepsie pisomne na konkretnho cloveka.mozem ti povedat,ze mu dobre zavaris a drhy krat si da bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

faget - bol si aj niekde inde ako v trnave?mysliet si ze v cechach su iny je blbost.to iste je vsade.na tupca natrafis aj v de.trosku rozpravas nezmysli o darovanych autach...

dam ti dobru radu,ak nie si spokojny s vystupovanim policajta voci tebe, tak sa stazuj a najlepsie pisomne na konkretnho cloveka.mozem ti povedat,ze mu dobre zavaris a drhy krat si da bacha.

To je jasne, ze si treba otvorit hubu v pravy cas a pravym sposobom, inac si budu naozaj robit co chcu...

Mimochodom oni to maju v naplni kontrolovat a hlavne udrzovat poriadok na cestach, takze vobec sa im necudujem, ked ti daju viacej krat fukat. Ked nepijes tak mas ciste svedomie... A mozu ti dat fukat aj 1000krat!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: jozefsv

faget - bol si aj niekde inde ako v trnave?mysliet si ze v cechach su iny je blbost.to iste je vsade.na tupca natrafis aj v de.trosku rozpravas nezmysli o darovanych autach...

dam ti dobru radu,ak nie si spokojny s vystupovanim policajta voci tebe, tak sa stazuj a najlepsie pisomne na konkretnho cloveka.mozem ti povedat,ze mu dobre zavaris a drhy krat si da bacha.

To je jasne, ze si treba otvorit hubu v pravy cas a pravym sposobom, inac si budu naozaj robit co chcu...

Mimochodom oni to maju v naplni kontrolovat a hlavne udrzovat poriadok na cestach, takze vobec sa im necudujem, ked ti daju viacej krat fukat. Ked nepijes tak mas ciste svedomie... A mozu ti dat fukat aj 1000krat!;)

To sice muzou, ale je to normalni? Jako proc 4x??? Oprvadu na hlavu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasne, ze si treba otvorit hubu v pravy cas a pravym sposobom, inac si budu naozaj robit co chcu...

Mimochodom oni to maju v naplni kontrolovat a hlavne udrzovat poriadok na cestach, takze vobec sa im necudujem, ked ti daju viacej krat fukat. Ked nepijes tak mas ciste svedomie... A mozu ti dat fukat aj 1000krat!;) To sice muzou, ale je to normalni? Jako proc 4x??? Oprvadu na hlavu

Treba byt na nich taky, ze aj ked su uplne blbi tak nech sa aj rozleju na smolu, nic ti nenasiju. a hlavne treba vedet ako si vychadzat dobre s ludmi(aj s policajtmi) a ak to nejde po dobrotky, vazne si treba zobrat do ruky papier a pero a napisat staznost, samozrejme treba vyrukovat s faktami-ID cisla policajtov, cas a miesto, mozno si ich aj nafotit, to by nemali protestovat. Najlepsie je vsak vzdy cestovat s niekym, lebo oni su vzdy dvaja...

[upravil dne 27/1/08 peco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...