Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vy na to?


Kubis

Recommended Posts

Ahoj.Není to zase tak dávno,co v TV ukazovali reportáž o falešných policajtech mezi Novým Jíčínem a Příborem.MP z NJ si z toho zřejmě vzala příklad : jeden známý jel do NJ ke kámošovi,ten na něj měl čekat někde u náměstí.Od Valmezu projel dva kruháky a byl předjet a zastaven MP.Pane řidiči jste si vědom ,jakého přestupku jste se dopustil?Ne,jel jsem 45,dával jsem pozor,protože jsem tu dlouho nebyl,nevím.Přejel jste plnou čáru a dostaneme 2000.- !Ale já žádnou plnou čáru nepřejel a platit nebudu.Ale budete!Když ne za čáru,tak za pás 500.- !Ale já jsem připoután.O tom se nebudeme bavit! Známý vysolil prachy a radši zmizel,třeba by mu mohli způsobit i něco horšího.........Tak bacha,když jedete v autě sami.Oni jsou vždy dva a nemáte šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale oni jsou furt jeden ikdyz jich bude plny auto, takze bych ho poslal dopr... at to hezky napise a ja se k tomu vyjadrim, nebo at mi trhnou nohou

a specialne mestaky mrd@m na ustrojenost a je klid. a jestli k tobe prijde a pta se co si proved tak po nemhned vystartuj protoze to je sikana. On je po pozdravu povinnen ti oznamit kvuli jakemu prestupku te zastavil;)

[upravil dne 26/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubis

Ahoj.Není to zase tak dávno,co v TV ukazovali reportáž o falešných policajtech mezi Novým Jíčínem a Příborem.MP z NJ si z toho zřejmě vzala příklad : jeden známý jel do NJ ke kámošovi,ten na něj měl čekat někde u náměstí.Od Valmezu projel dva kruháky a byl předjet a zastaven MP.Pane řidiči jste si vědom ,jakého přestupku jste se dopustil?Ne,jel jsem 45,dával jsem pozor,protože jsem tu dlouho nebyl,nevím.Přejel jste plnou čáru a dostaneme 2000.- !Ale já žádnou plnou čáru nepřejel a platit nebudu.Ale budete!Když ne za čáru,tak za pás 500.- !Ale já jsem připoután.O tom se nebudeme bavit! Známý vysolil prachy a radši zmizel,třeba by mu mohli způsobit i něco horšího.........Tak bacha,když jedete v autě sami.Oni jsou vždy dva a nemáte šanci.

Tohle je svinstvo. Nezaplatil bych ani korunu, ať mi napíše pokutu, nejsem ji povinej platit na místě, protože prostě ty prachy mít nemusím. Pak bych to šel oznámit na normální Policii, případně trestní oznámení. Hnus, za to že něco provedu a chytěj mě, fajn, co na to říct, buď mám jezdit podle pravidel, nebo nemám být chycen, budu solit, ale za to, že jedu slušně tak jak se má a nějakej blbec mi bude vykládat planety o tom, co sem pos_al, i když sem si jistej a vím že ne, za to nikdy zaplatit nehodlám! Zkorumpovaný haj_lové. Upřímně tady v Liberci sou ty policajti zlatý! Zaplaťpánbůh za ně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden známý povídal...... Přes kolik známých prošla tato historka?

Teď si taky vzpopmínám, jak mi známý (ale toto potkalo opravdu toho co mi to vyprávěl) řekl že zaplatil v obci za rychlou jízdu 500,-Kč, jel 52km/h. Rozčiloval se protože to bylo v krátké době po schválení bodového systému. Já jsem povídal, že to není možné za překročení dvou km/h a zaplatit 500-,Kč. Nakonec z něj vylezlo, že jel sice 52 ale v úseku kde je čtyřicítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom.Já se s nima jednou pohádal nepohádal.Věc se má tak:

Pokud někdo zná Kralupy n/v tak se tam pořádají trhy tuším,že ve středu a pokaždý tam dávají značku zákaz zastavení s dodatkovou tabulkou STŘEDA.Já tam přijel v útery a jelikož sme se s kamarádem ožrali jak děla tak sem tam zůstal do rána.Ráno přijdu k autu a za oknem lísteček od MP.Zajel jsem na služebnu a po půl hodině dohadů pokutu stornovali.Já tam totiž nezastavil ve středu,ale v úterý a MP s tím nemohla nic dělat-Špatné označení.Jinak pokud nemůže policajt dokázat měřením z radaru rychlost tak tě za ní nemůže pokutovat na základě tvrzení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč neplatit?

Kolikrát mě chytli za překročení rychlosti v obci i o 25km (samozřejmě na výjezdu z obce kde není ani barák a ani noha)... Hrozil, bubu, stačí se bavit normálně, přiznat chybu a místo bodů a třeba 3000 pokuty odject s pokutou za "lékarničku" za 500...:D

Toť zase můj názor...

Samozřejmě pokud vím,že jsem nic neudělal tak se bránit, s tím souhlasím...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí přátelé, městská policie nemá právo pokutovat nezapnuté pásy, světla, přejetí čáry atd.! Mohou vás za to sice zastavit a nechat si předložit doklady, ale pak musí tyto druhy přestupků předat k projednání na obecní úřad do správního řízení. Městská policie může na místě projednat a tedy i pokutovat jen nedovolené zastavení, stání a vjezd do zákazu.

Posílám odkaz na Pojišťovnu právní ochrany DAS, stáhněte si DAS magazín číslo 2/2006 (PDF) a koukněte na stranu 11. Přestupky, které smí MP pokutovat, jsou v posledním odstavci. ŽÁDNÉ JINÉ POKUTOVAT NESMÍ!

Takže nic neplatit s tím, že tento druh přestupku nemá MP oprávnění projednat! A že by se pak měšťákovi chtělo kvůli nezapnutým pásům vypisovat papíry do správního řízení... On je hodnocen jen za vytrhané pokutové bločky, které odevzdá. Pokuta ze správního řízení mu do hodnocení nejde. Takže se na to s největší pravděpodobností vy@ere.

http://www.das.cz/cs/site/das_magazin.htm

[upravil dne 27/1/08 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí přátelé, městská policie nemá právo pokutovat nezapnuté pásy, světla, přejetí čáry atd.! Mohou vás za to sice zastavit a nechat si předložit doklady, ale pak musí tyto druhy přestupků předat k projednání na obecní úřad do správního řízení. Městská policie může na místě projednat a tedy i pokutovat jen nedovolené zastavení, stání a vjezd do zákazu.

Takže bych jen poopravil podle této stránky "vjezd do zákazů". Ještě jsem zapoměl plná čáre je místní úprava takže strážník je oprávněn tento přestupek řešit v blokovém řízení.

[upravil dne 27/1/08 Laďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne sa jednu dobu často stavalo že ma zastavili policajti zvečša mnlady& chlapci na ktorych hned bolo vidno čo chcu a tak vyskakoval a poskakoval okolo auta a vykrikovalk či mam zbytočnych 2000sk pred vianocami a tak a zapis niekde že mi napiše a ked som bok ticho a čakal kedy doposkakuje pokračoval na mna frajersky "no čo ste ticho ?? čo ?? meta zbytočnychj 2000?? čo ste teraz ticho ha??" hm.. rozmyšlal som či mu mam niečpo povedat alebo nie holka do mna džugala aby som kašlal nanho stričol som mu 500sk a štastny zaliezol do afta a musely sme sa nad tym smiat potom ale bol som šoknuty z toho ako poskakoval pri aute a rozdrapoval sa že som išiel do zakazu a chcel tych 500sk dalši incident tesne za zakrutou nebolo to ani 5m stali a odchytavali o pol jednej v noci auta a všetkym kontrolovali len pasy nič viac ich nezaujimalo a chcel 1000sk hovorim " to je neako vela" moja odpoved bola podnietena tym že som vedel že mu ide len o to aby sommu niečo strčildo vačku.. hovorim "tak neakych 500sk nie" policajt " 500sk vam dam pokutu za to že vyhodite špak z okna" no myslel som si svoje.... odišiel do auta a po chvili vravi" tak mate tych 500sk teda ?? ja "ano 500sk mam" policajt " tak dobre teda za 500sk to bude a dajte si na to pozor!" a takychto pribehov mam vela niekedy si neham napisat blok ked viem že mam pravdu ja a potom ho nezaplatim a ked maju pravdu chlapsi tak sa s nimi vždy da dohodnut na neakej slušnej sume a ked je s vami kočka tak sa niekedy podari aj bez pokuty ale to sa mi moc nestave... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mohu rict, ze jsem s policajtama nikdy problem nemel a chovali se ke me vzdy slusne a s urcitou davkou profesionality. Mam skoro svagra/znameho co dela na dopravce a ten vzdycky rika, ze se chova k ridici stejne jako se chova on. Navic to nejsou zadni blbci a vedi moc dobre co mohou, nemohou. A sam mi potvrdil, ze dopravaci kdyz meri, tak berou jen ty nejhorsi pripady a cokoliv do +15km/h je nezajima, pac by se zavalili papirovanim na tydny dopredu.

Bohuzel mi potvrdil, ze u mestaku je to ponekud jinak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...