Jump to content
Přema

Tak jsem zrušil imitaci a dal Kůži

Recommended Posts

Krása, kůže se mi moc líbí na pohled, jen bych v ní nechtěl jezdit, v zimě studí a v létě pálí.. Ale jinak to tam fakt sedí a vypadá to bomba:super :potlesk

Super, moc se mi to libi

Premo: co ti tam jeste chybi k dokonalosti me by tam uz asi nechybelo nic.... teda jestli mas nejake audio lepsi :D

Původně zaslal: Escaper

Super, moc se mi to libi

Premo: co ti tam jeste chybi k dokonalosti me by tam uz asi nechybelo nic.... teda jestli mas nejake audio lepsi :D

Přemyšlím a nemůžu na to přijít....asi už nic....audio mám origo a jsem spokojen,max.audia jsem jsi užil ve své bývalce tak ted jen pohoda jazz...:D:D:D a nechci měnit rádio nesedělo by mi to ke středovému panelu....:papa:papa

Přemo: tady není již slov to je pastva pro oči a pohlazení srdce každého peugeoťáka:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:super:mrk

Přemo luxus , ale ty koberce jsou hnus , na klouzani ti dovezu original na 406 kde u řidiče jse hezky bíle vyšito 406 .

Jinak , uvažoval jsi třeba o AIR podvozku?

Původně zaslal: sarkomi

Pěkný :potlesk co bude následovat dál???

Dál okarbonuje (po vzoru lišt dveří a palubky) ty dva budíčky před řadicí pákou. :D;)

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: sarkomi

Pěkný :potlesk co bude následovat dál???

Dál okarbonuje (po vzoru lišt dveří a palubky) ty dva budíčky před řadicí pákou. :D;)

ANO ANO už se na tom pracuje,hned co to bude dám foto asi dneska odpoledne......