Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


jarajarda

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme  

  1. 1. Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Frozzi, já četl, že by se otáčky měly pohybovat mezi 600-1500, jak je to tedy?

 

A mohl bys napsat příslušenství, který je třeba mít na leštění? Myslím ty různý kotouče a tak?

 

Jde leštit strojně s AG super resin polish a dosáhnout dobrýho výsledku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frozzi, já četl, že by se otáčky měly pohybovat mezi 600-1500, jak je to tedy?

 

A mohl bys napsat příslušenství, který je třeba mít na leštění? Myslím ty různý kotouče a tak?

 

Jde leštit strojně s AG super resin polish a dosáhnout dobrýho výsledku?

Z hlavy ti teď otáčky neřeknu, ale já u ní používám (pracovní) 4 nebo 4,5 z 6 možných.

Příslušenství: několik kotoučů a past (to je individuální, dá se leštit i jednostupňově - jedna pasta, jeden kotouč a pořád to bude o 100% lepší jak ručně), nějaký kartáček na čištění kotoučů, mikrovlákna a světlo (čelovka, halogen, LED, ruční světýlko...), nic dalšího mě teď nenapadá.

AG SRP jsem viděl nanášet pouze ručně (hlavně kvůli tomu, že maskuje, což u strojního leštění fakt nechceš), ale mohlo by to jít. Ověřená klasika jsou pasty Menzerna (na 1-stupňové, pro většinu lidí tu dostatečné, stačí PF2500).

Upraveno uživatelem Frozz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky udelam zitra a auto potrebuje "kompletku", tzn. venek i interier. Auto budu v pondeli vracet pujcovne a pri pujcovani na umyti ani netrvali, ale mam pocit, ze ze soucasneho stavu by se jim mohli ponekud zjezit chlupy a tak zitra po navratu zrejme nejaka ta mycka bude muset probehnout.

Tak fotka nebude.

Cestou z Banátu jsem tankoval v Hustopečích a tam jsem za 120,- Kč projel kartáčema včetně předmytí WAPkou - pán myč se zjevně nechápavě nemohl srovnat s Traficem, pražskou RZ a kýblem hnoje, co z auta opadal a tak se osmělil zeptat z kterýho lánu že jsme do myčky zajeli (páč myčka byla nějakýho AGRO družstva, možná měl strach, že by to mohl být lán jeho chlebodárce) - když zjistil, že valíme z Rumunska, uznale pokýval hlavou a už se vůbec nedivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystám se na detailing svýho bicyklu  :D

 

použiju snow foam, AG shampoo a dodo vosk supernatural,

 

slibuju si od toho, že až příště projedu pelotonem slimáků, co si to hasej přes cyklostezku zleva doprava, tak jenom vošplíchnu wapkou a za 3 minuty bude čistý

 

až bude hotovo, tak vám to nafotim  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já pořád čekám na balíček od AG, abych udělal kompletku na druhym autě... :)

----------------------

hele, zase to kolo, to by mělo bejt jako fofr - sundam všechno, umeju, navoskuju, nandam všechno....tak cca hoďka a bude

 

a pak ho budu mejt demi vodou a aktivní pěnou  :D  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dodělal detailing svýho bicyklu :D

 

trošku sem to vzal z gruntu - čištění APC od Meguiarsu, předmytí Valet, mytí AG shampoo, tentokrát bez claye a leštěnky, lak byl totiž krásně hladkej :mad: a pak dodo supernatural vosk v jedný vrstvě :cool:

dokonce sem se pokusil i o pár fotek

 

post-48033-0-58552100-1433965656_thumb.j

 

a pár detailů (nejsem žádnej fotograf)

 

post-48033-0-73842800-1433965693_thumb.j

 

post-48033-0-97058400-1433965710_thumb.j

 

post-48033-0-83358500-1433965722_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dodělal detailing svýho bicyklu :D

 

trošku sem to vzal z gruntu - čištění APC od Meguiarsu, předmytí Valet, mytí AG shampoo, tentokrát bez claye a leštěnky, lak byl totiž krásně hladkej :mad: a pak dodo supernatural vosk v jedný vrstvě :cool:

dokonce sem se pokusil i o pár fotek

Mno, budu zase za vola, ale.... jaký tohle má smysl? Když na to kolo stejně nikdy nikdo nesedne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ják nesedne, dyť na něm jezdim každej den do práce, teda pokud není vyloženě hnusně.

no a pak taky doufám, že se mi bude líp mejt, když bude od slimáků a bordelu z cest, že ho jen spláchnu pěnou  ;)

OT: Bhehe, to byl srakasmu- sakramu- srač- prostě sranda v tom smyslu, že já bych na něco takového v životě nesedl... Ale to je jen můj zapšklý názor, nevadí mi, když mi za něj někdo vynadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak motor je motor, o tom žádná  :roker

I když každej rok je vidět víc a víc buzišlapek.

 

Já mám pod barákem cyklostezku až do práce, takže to beru jako příjemnej relax..

 

E: ale jinak mi šlo o to, použít trochu tý kosmetiky i na bajsikl

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Tak sem navoskoval auto HD waxem od Autoglymu (předcházelo několikeré mytí, IronX, Clay, SRP) a musím říct, že sem dost zklamanej. Na Vosk od Dodo to fakt nemá. Ani způsob nanášení, ani spotřeba a bohužel ani výsledný efekt. Dodělám a už do toho nejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...