Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


jarajarda

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme  

  1. 1. Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Začal jsem asi před 2lety používat leštěnky od značky PEARL´S CAR CARE. Zkoušel jsem je jak na lacích metalických, tak na klasických a výsledek jsem vždycky poznal a bylo to opravdu citelné. Na první fotce je leštěnka (170Kč v Jablonci nad Nisou), kterou používám po každém umytí auta tak jednou za 3týdny, nastříkám, rozetřu a za 15 minut je hotovo. Na autě to vytvoří krásný ochranný film, který vydrží minimálně ty 3 týdny, pokud beru že občas jde na auto bahno a tak podobně, v těchto zimních měsících. Na obrázku č.2 je krém (cca 215Kč v Jablonci nad Nisou), který používám hlavně na bílou 205 když jí chci vyčistit zašlost. Není to tak drastické jako třeba TEMPO a vždy přes ní navrch hodím tu ve spreji. Co používáte vy? Jinak jsem si oblíbil i oživovač pneu:)

Jinak k samotnému leštění používám jemné "Švédské utěrky". :super

[upravil dne 26/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš hezké dveře od garáže(v pozadí):D:D:D. Jinak to vyzkouším,teda jestli to seženu v Praze. Menší dotaz:zkoušel jsi někdy tekuté stěrače? Já jsem je už zkusil a mohu říci,že není to špatné,ale používat se dají tak akorát při časté jízdě po dálnici. Jinak to ze skla ted nemůžu sundat pořádně dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

máš hezké dveře od garáže(v pozadí):D:D:D. Jinak to vyzkouším,teda jestli to seženu v Praze. Menší dotaz:zkoušel jsi někdy tekuté stěrače? Já jsem je už zkusil a mohu říci,že není to špatné,ale používat se dají tak akorát při časté jízdě po dálnici. Jinak to ze skla ted nemůžu sundat pořádně dolů.

No vrata dobrý, hlavně kolikrát za slejváku člověk ocení možnost D.O.:D

To mažu tak jednou za 2 měsíce, stěrače líp kloužou po skle i při pomalé jízdě:)

Hele a odhlasuj jo:D

Koukám možnost "Auto nemeju" sem tam zapomněl dát....:myslim

[upravil dne 26/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: adraj

máš hezké dveře od garáže(v pozadí):D:D:D. Jinak to vyzkouším,teda jestli to seženu v Praze. Menší dotaz:zkoušel jsi někdy tekuté stěrače? Já jsem je už zkusil a mohu říci,že není to špatné,ale používat se dají tak akorát při časté jízdě po dálnici. Jinak to ze skla ted nemůžu sundat pořádně dolů.

No vrata dobrý, hlavně kolikrát za slejváku člověk ocení možnost D.O.:D

To mažu tak jednou za 2 měsíce, stěrače líp kloužou po skle i při pomalé jízdě:)

Hele a odhlasuj jo:D

Koukám možnost "Auto nemeju" sem tam zapomněl dát....:myslim

[upravil dne 26/1/08 jarajarda]

když mě to ted v kombinaci s zimní směsí dělá děsnej bordel na skle,že skoro nic nevidím. A stěrače jsou nové:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: adraj

máš hezké dveře od garáže(v pozadí):D:D:D. Jinak to vyzkouším,teda jestli to seženu v Praze. Menší dotaz:zkoušel jsi někdy tekuté stěrače? Já jsem je už zkusil a mohu říci,že není to špatné,ale používat se dají tak akorát při časté jízdě po dálnici. Jinak to ze skla ted nemůžu sundat pořádně dolů.

No vrata dobrý, hlavně kolikrát za slejváku člověk ocení možnost D.O.:D

To mažu tak jednou za 2 měsíce, stěrače líp kloužou po skle i při pomalé jízdě:)

Hele a odhlasuj jo:D

Koukám možnost "Auto nemeju" sem tam zapomněl dát....:myslim

[upravil dne 26/1/08 jarajarda]

když mě to ted v kombinaci s zimní směsí dělá děsnej bordel na skle,že skoro nic nevidím. A stěrače jsou nové:myslim

Mi to dělalo problém jen když jsem to blbě rozleštil...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

asi si udelma vylet do liberce :papa

jinak u 106ky momentalne zkousim jak moc muze byt spinava :D

Tebe to nebaví mejt?:D.Ze mě občas má manželka srandu,že jsem víc s autem v garáži než doma s rodinou. A zkoušet jak může být špinavá,no tak to bych nevydržel. :bojim:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: Marlin

asi si udelma vylet do liberce :papa

jinak u 106ky momentalne zkousim jak moc muze byt spinava :D

Tebe to nebaví mejt?:D.Ze mě občas má manželka srandu,že jsem víc s autem v garáži než doma s rodinou. A zkoušet jak může být špinavá,no tak to bych nevydržel. :bojim:bojim

hele, dnes byla od mamy stiznost ze je 207ma moc spinava, tak pujde do mycky. Bawo je umyte, pred zimnim spankem a se 106kou s emoc jezdi. A bojim se s tim zajet do mycky, porotze mam strach aby se nerozpadla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: Marlin

asi si udelma vylet do liberce :papa

jinak u 106ky momentalne zkousim jak moc muze byt spinava :D

Tebe to nebaví mejt?:D.Ze mě občas má manželka srandu,že jsem víc s autem v garáži než doma s rodinou. A zkoušet jak může být špinavá,no tak to bych nevydržel. :bojim:bojim

hele, dnes byla od mamy stiznost ze je 207ma moc spinava, tak pujde do mycky. Bawo je umyte, pred zimnim spankem a se 106kou s emoc jezdi. A bojim se s tim zajet do mycky, porotze mam strach aby se nerozpadla :D

tak to stáhni popruhama:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...