Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poznej peugeot po x-té


omegaalfa

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

to KoudaK a Pata: Tady se poslední dobou nějak moc bumbá ne?:myslim Jdu si dát panáka pana Bechera, mi děláte chutě a já i na Silvestra abstinoval:D

[upravil dne 27/1/08 jarajarda]

Molotokův koktail je přesný název pro zápalnou láhev... No nechtěl bych ho pít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: jarajarda

to KoudaK a Pata: Tady se poslední dobou nějak moc bumbá ne?:myslim Jdu si dát panáka pana Bechera, mi děláte chutě a já i na Silvestra abstinoval:D

[upravil dne 27/1/08 jarajarda]

Molotokův koktail je přesný název pro zápalnou láhev... No nechtěl bych ho pít...

Jak je ten svět maléj.. Pokud se nemýlím tak je to ta 407 co byla v plné náloži a lehla popelem v Brně Ořešíně v jedné vile. Já se bohužel toho výjezdu nezúčastnil pač byl hlášen v ranních hodinách a já měl těžkou kocovinujá měl těžkou kocovinujá měl těžkou kocovinu a v tomhle stavu máme zakázáno jezdit na zásahy.. A jsem i rád,že jsem se toho výjezdu nezúčastnil protože bych na to neměl se na to dívat... No jo,molotokův koktail dokáže svoje...

Reagoval jsem na toto, vím co to znamená už dost dlouho, kór když to tam vysvětlíš:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: jarajarda

to KoudaK a Pata: Tady se poslední dobou nějak moc bumbá ne?:myslim Jdu si dát panáka pana Bechera, mi děláte chutě a já i na Silvestra abstinoval:D

[upravil dne 27/1/08 jarajarda]

Molotokův koktail je přesný název pro zápalnou láhev... No nechtěl bych ho pít...

Jak je ten svět maléj.. Pokud se nemýlím tak je to ta 407 co byla v plné náloži a lehla popelem v Brně Ořešíně v jedné vile. Já se bohužel toho výjezdu nezúčastnil pač byl hlášen v ranních hodinách a já měl těžkou kocovinujá měl těžkou kocovinujá měl těžkou kocovinu a v tomhle stavu máme zakázáno jezdit na zásahy.. A jsem i rád,že jsem se toho výjezdu nezúčastnil protože bych na to neměl se na to dívat... No jo,molotokův koktail dokáže svoje...

Reagoval jsem na toto, vím co to znamená už dost dlouho, kór když to tam vysvětlíš:aut

ááá tak to jóó... no víš jak mě bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

to není malej ale mají zavázané nohy aby nevstali:papa

Ha a je to jasný, Sarkomi převáží na černo v Peugeotech velbloudy, vyzná se v tom! :D

[upravil dne 28/1/08 jarajarda]

jasný koukám taky na přírodopisné filmy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: adraj

jeden je připoutanej za nohu:D

:D Koukám uprostřed je ještě jeden malej, ale prej moc remcal, tak mu zavázali hubu:D

ten fungoval jako ostřikovač cizích skel,ale řidiči si stěžovali na nekvalitní směs:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: sarkomi

to není malej ale mají zavázané nohy aby nevstali:papa

Ha a je to jasný, Sarkomi převáží na černo v Peugeotech velbloudy, vyzná se v tom! :D

[upravil dne 28/1/08 jarajarda]

jasný koukám taky na přírodopisné filmy :D

Hele a slony lovíš taky, co?:D To se teda nesmí abys věděl!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...