Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkové odemykání dveří


pažoutek

Recommended Posts

ahoj, měl jsem podobný problém.

auto jsem koupil jako ojeté z itálie a dálka od začátkunefungovala:(, koupil jsem novou baterii a pořád nic.

tak jsem klíček i s přijímačem zanesl jednomu koumákovi a ten se pokusil o opravu, které se bohužel ukázal a jako nestabilní.

nakonec jsem to vyřešil novým přijímačem a dálkou ne v klíčku, ale jako přívěsek.sice mám ke klíčku ještě jedno bimbátko nicméně dálka funguje a vo to dé

P.S. přijímač je ve střeše u stropní svítilny, stačí malý plochý šroubovák a opatrně vypáčit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: t.rozhon

ahoj, měl jsem podobný problém.

auto jsem koupil jako ojeté z itálie a dálka od začátkunefungovala:(, koupil jsem novou baterii a pořád nic.

tak jsem klíček i s přijímačem zanesl jednomu koumákovi a ten se pokusil o opravu, které se bohužel ukázal a jako nestabilní.

nakonec jsem to vyřešil novým přijímačem a dálkou ne v klíčku, ale jako přívěsek.sice mám ke klíčku ještě jedno bimbátko nicméně dálka funguje a vo to dé

P.S. přijímač je ve střeše u stropní svítilny, stačí malý plochý šroubovák a opatrně vypáčit

Ako si napojil prijímač nového DO na elektroniku otvárania?Nemáš schému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked odomknes klucom otvoria sa ti vsetky dvere? Pokial hej, mas jednotku centralu aj kable OK a naozaj by som sa zameral na prijimac alebo kluc.(kluc skontrolujes tak ze na mobile cez fotak pozries ci ti blika vysielacia LEDka, ze svieti ta kontrolna este vonkoncom nic neznamena:)Pokial sa ti neodomykaju dvere mas v cudu kable vo dverach(najskor predne) alebo jednotku centalu - ta je za zadnymi sedackami medzi nadrzou a dnom kufra. Byva na nej odtrhnuty kontakt na jednej cievke, zapajkujes to behom chvilky, tak to bolo u mna. Osobne neverim ze mas vadny prijimac, chyba bude niekde kde som popisoval.Tak vela zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi našel přijímač.... není ve střeše u světla, ale myslím že je u řidiče napravo pod mřížkou ventilátoru nad pojistkovou skříňkou.. jsou u toho poklop v palubce, který se dá vycvaknout... Když jsem tam uklízel a čistil mřížku, tak jsem s kabelama od toho přijmače (taková černá krabička) zahýbal a dálka potom jela... Bohužel jenom asi na půl dne.. pak zase přestala a od té doby už nejde, i když zahýbu s kabelama... takže podle mě tam bude asi špatný kontakt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...