Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Vyplach" motora


khoobo

Recommended Posts

Chcel by som sa opytat, ci uz niekto pred vymenou oleja robil aj cistenie motora, nejakou primesou, co sa pridava do oleja a vycisti ho (udajne) od vsetkeho sajrajtu. Ak ano, je to nejako poznat? Funguje to? Alebo je to len nejake"placebo", aby majitelia aut boli radi, ze maju cisty motor a v skutocnosti to tak nie je... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na paliv .Soustavu se prodava cistic mam snim zkusenost a rikam ze dobre,vyplach motoru jsem delal ale zadne pripravky jsem nepouzil,staci novej levnej olej a dvakrat trikrat ten motor prolejt.Vypustit starej nalejt 2 az 3 litry noveho,nechat 10min bezet a takhle jsem to delal trikrat a je to opravdu velkej rozdil.Nez to cele zacnete delat,vemte si kus toaletaku,vypustte puvodni olej ,prstem setrete olej z vany a kapneteho na ten toaletak a to udelejte po kazdem vyplachu,tim uvidite ten rozdil kterej je markantni.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že dnes dělat proplach motoru nemá smysl.Dnešní oleje jsou lepší--a dražší-- než kdysi. Ale přiznám se,taky jsem to dělal--olej byl zadarmo:D A když proplach,tak jen tím olejem,který tam bude i potom---aspon ve stejné třídě.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...