Jump to content
Sign in to follow this  
khoobo

"Vyplach" motora

Recommended Posts

Chcel by som sa opytat, ci uz niekto pred vymenou oleja robil aj cistenie motora, nejakou primesou, co sa pridava do oleja a vycisti ho (udajne) od vsetkeho sajrajtu. Ak ano, je to nejako poznat? Funguje to? Alebo je to len nejake"placebo", aby majitelia aut boli radi, ze maju cisty motor a v skutocnosti to tak nie je... :D

tak tohle by mně taky zajímalo, jestli to má opravdu nějaký vliv... :myslim

existují i stroje na kompletní výplach motoru, včetně palivové soustavy... je to k něčemu?

Na paliv .Soustavu se prodava cistic mam snim zkusenost a rikam ze dobre,vyplach motoru jsem delal ale zadne pripravky jsem nepouzil,staci novej levnej olej a dvakrat trikrat ten motor prolejt.Vypustit starej nalejt 2 az 3 litry noveho,nechat 10min bezet a takhle jsem to delal trikrat a je to opravdu velkej rozdil.Nez to cele zacnete delat,vemte si kus toaletaku,vypustte puvodni olej ,prstem setrete olej z vany a kapneteho na ten toaletak a to udelejte po kazdem vyplachu,tim uvidite ten rozdil kterej je markantni.:papa

Myslím,že dnes dělat proplach motoru nemá smysl.Dnešní oleje jsou lepší--a dražší-- než kdysi. Ale přiznám se,taky jsem to dělal--olej byl zadarmo:D A když proplach,tak jen tím olejem,který tam bude i potom---aspon ve stejné třídě.:roker