Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..


jarajarda

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..  

  1. 1. Jak umírají superkáry aneb hořké konce..


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Jojo, 24 karátový zlato... Jinak "obyčejnej" byl z nerez oceli. Škoda že J.Z. DeLoreana tenkrát zavřeli za drogy, v 70. letech spoluvytvářel i famózní GTO:)

Máš mail wis pikčr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toho DeLereanu je fakt škoda, nechtěl by mi ho majitel přenechat za odvoz? :D Jinak před pár rokama prodávali DeLorean V AAA, koukal jsem tam na něj, myslím že cenovka byla kolem 300tis.

Jo a teď jsem si vzpoměl, určitě si pár členu P-C vzpomene na společný výlet do automuzea v Lánech kde byl jeden DeLorean taky vystavený, jsem neodolal a nechal se s ním od Netopýrky vyfotit :D

[upravil dne 25/1/2008 Driver]

post-0-14109598688182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo,taková škoda. Hned bych nějáké adoptoval. A mě vždycky říkali,abych se dobře učil,že peníze nenajdu na ulici a jak koukám tak to nebyla až tak pravda. Jestli jsou ty první fotky opravdu z Ruska,no tak tam je přeci všechno možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jarajarda

Jojo, 24 karátový zlato... Jinak "obyčejnej" byl z nerez oceli. Škoda že J.Z. DeLoreana tenkrát zavřeli za drogy, v 70. letech spoluvytvářel i famózní GTO:)

Máš mail wis pikčr

Díky Marceli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No toho DeLereanu je fakt škoda, nechtěl by mi ho majitel přenechat za odvoz? :D Jinak před pár rokama prodávali DeLorean V AAA, koukal jsem tam na něj, myslím že cenovka byla kolem 300tis.

Jo a teď jsem si vzpoměl, určitě si pár členu P-C vzpomene na společný výlet do automuzea v Lánech kde byl jeden DeLorean taky vystavený, jsem neodolal a nechal se s ním od Netopýrky vyfotit :D

[upravil dne 25/1/2008 Driver]

Tak teď Ti tiše závidím........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Deloreyn je zajimave auto stavbou karoserie , jinak je to prevazne Audi 80 , pamatuji si jak zacli AAA tak meli v brne jednoho za smesny penize a hodne jsme nad nim vahal , lituji toho dodnes buhvi kde skoncil .

:myslim Audi 80?:myslim Toho z AAA pamatuju, byl tam celkem dlouho, začli nejdřív okolo půl mega. Dokonce ho jeden časopis testoval, myslím Speed(?)Někde ho tu mám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marlin: Jj, je to staršího data, komu se nechce luštit link z fotek, zde je origo stránka. To je vždycky tak, že někdo někde vyhrabe x měsíců až let starou záležitost a bez dalšího zjišťování a přemejšlení zveřejní a udělá z toho aféru aktuální. Ale je zvláštní, že se to na haluzích objevilo zrovna teď, když tu právě podobný záležitosti probíráte. Že by znamení :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...