Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

maximalka pri motore 1,0


RaCes

Recommended Posts

já jel s tou 1.4 po d1 tachometrovejch 200km/h a ještě by šla dál, nebejt pána ve felicii, kterej se rozhodl změnit pruh :D myslim že těch 180 by ti ten litřík dal, nicméně spotřeba asi bude masakr a taky ty bubnový brzdy vzadu nejsou zrovna to pravý ořechový na krocení takový rychlosti ;)

[upravil dne 24.1.08 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to som zvedavi ked to vyskusam ze kolik da...ale nemam tu v okoli ziadne poriadne cesty.....a spotreba bola riadna......kedze som 3ku tocil do 100 4ku do 130 ...ale uz to nemalo pekny zvuk......dost to hucalo...a zacalo mi aj lozisko hucat na prednom kolese ked som sil 140....heh asi nebolo zviknute :P ale pohodicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tachometr ukáže leccos... Warťasem jsem jel 145km/h, to je taky 1.0 (50k) :D

Pro zajímavost, 205kou 1.9D 175km/h.....a ze 405tý jsem vytáhnul 210... nedělám si iluze kde je pravda... (i když o tý 405ky jsem čekal trošku víc)

[upravil dne 24.1.2008 Vydrýsek]

[upravil dne 24.1.2008 Vydrýsek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš má saxo s tímto motorem a letěl s tím tachometrových 180 no celkem šílený..Já mám ještě citroena zx 1.4 a měl jsem tam taky 180..Jinak se 106 to bylo 225-už tam ani nejsou čísla:super ale to bylo jen jednou na rovince na dálnici.Měl jsem fakt bobky přeci jen put sebezáchvy pracuje..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...