Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozdělovač LPG od AG systém


Jožo

Recommended Posts

Zdaravím.Mám holanďana P406 break 99, 1,8 16V s LPG.Jako by toho nebylo dost....není tomu tak dávno co jsem se tady dotazoval na topení a hold radiátor budu muset vyměnit. Ovšem větší rána přišla teď ze servisu LPG. Prý vadný rozdělovač. Popíšu problém. V létě auto po přepnutí za jízdy po opětovných startech nešlo znova natočit, až po ručním přepnutí po delší době za jízdy. V servisu mi před nedávnem vyčistili regul. ventil a vše se zdálo OK. Pak byli starty v pohodě, ale za jízdy to škubalo a při řazení na vyšší rychlost trvalo pár sekund, než se vůbec dostalo znova do otáček. Mimo jiné, kdybych za jízdy kdykoliv vyřadil, chcíplo by to. V servisu (SATE - Hloubětím) mi řekli že je vadný rozdělovač.Že to kdysi šlo za 6500 sehnat jako repas, ale teď už prý jenom nové za 17 litrů...Když k tomu připočítám 8000 za výměnu nádrže příští rok, tak uvažuji o demontáži LPG. Nebo dá mi někdo tady nějakou radu která by můj problém vzkřísila? Díky Jožo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se jedna o system DGi, tak zkus zavolat do servisu v Jihlave, pan Studeny, firma Autogas, mobil na nej je 602749988, tuhle jsem s nim o tom mluvil a rikal ze az mi odejde vstrikovac, umi ho repasovat kolem 3500-4000Kc uz prej jich maj nekolik odzkousenych a po 40 tis km porad slapou dobre, tak se s nim treba domluvis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jožo

Jak zjistím zda je to sgi, nebo dgi?

je to napsany na ridici jednotce, ale pokud je tam ten centralni rozdelovac, kterej ti odesel, tak je to DGi, SGi ma vlastni vstrikovace primo na jednotlivych sacich kanalech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně rád se podělím o dojmy.Že to tolik nestálo jsem myslel že ani ne tolik, kolik mi přibližně Ferry vyčíslil,takže ani těch 3,5-4 tis. to nebylo. Pan Studený si vzal 2800Kč a vzal mě hned druhý den jak jsem mu volal. Za 2 hodiny to měl hotové....Při cestě z Jihlavy zpět do Prahy krásná plynulá jízda a včera taky v městským provozu paráda.Spotřeba 10,4 při jízdě po dálnici 140km/h. Závěrem, nechápu absolutný nezájem pražských "plynařů" o schopnost poradit jinou alternativu, než je ta kterou mi nabídli a to je výměna celého systému za 17 tis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jožo

Jasně rád se podělím o dojmy.Že to tolik nestálo jsem myslel že ani ne tolik, kolik mi přibližně Ferry vyčíslil,takže ani těch 3,5-4 tis. to nebylo. Pan Studený si vzal 2800Kč a vzal mě hned druhý den jak jsem mu volal. Za 2 hodiny to měl hotové....Při cestě z Jihlavy zpět do Prahy krásná plynulá jízda a včera taky v městským provozu paráda.Spotřeba 10,4 při jízdě po dálnici 140km/h. Závěrem, nechápu absolutný nezájem pražských "plynařů" o schopnost poradit jinou alternativu, než je ta kterou mi nabídli a to je výměna celého systému za 17 tis....

tak to je pekny, no ja s nim mam dobry zkusenosti, byl jsem i parkrat v tom Hloubetine, kvuli nejakym blbostem, kdyz jsem potreboval neco vyresit tady v Praze a nemel cas jet do Jihlavy a ten jejich pristup nic moc, nikdy mi tam moc nepomohli a vzdycky to bylo stylem jak pises, vymenit celek za xtisic a jina moznost neni.

U Studenyho jsem taky menil i nadrz a taky velmi dobra zkusenost, puvodne rikal ze tak 8000Kc bude cena jen za nadrz a nakonec to bylo za 6000 i s praci. Byla to bleskova akce, prijel jsem se tenkrat vlastne jenom zeptat, kdy by asi tak vyhledove mel volnej termin na vymenu, pocital jsem ze tak do mesice bych to chtel udelat, a on ze klidne hned no a nez jsem se stacil vzpamatovat, auto stalo v dilne a nadrz byla vymenena a za dve hodky jsem jel domu s novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jožo

No vida...nádrž mě čeká příští rok a myslím si že než jet z Kunratic do Hloubětína, tak raději pojedu do Jihlavy. Studený fakt udělal na mně dobrý dojem.

ty jsi z Kunratic, tak to nekdy muzem dat sraz, bydlim odtud kousek ;) ulici K Verneraku urcite jezdis casto, ze ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jožo

Jasně rád se podělím o dojmy.Že to tolik nestálo jsem myslel že ani ne tolik, kolik mi přibližně Ferry vyčíslil,takže ani těch 3,5-4 tis. to nebylo. Pan Studený si vzal 2800Kč a vzal mě hned druhý den jak jsem mu volal. Za 2 hodiny to měl hotové....Při cestě z Jihlavy zpět do Prahy krásná plynulá jízda a včera taky v městským provozu paráda.Spotřeba 10,4 při jízdě po dálnici 140km/h. Závěrem, nechápu absolutný nezájem pražských "plynařů" o schopnost poradit jinou alternativu, než je ta kterou mi nabídli a to je výměna celého systému za 17 tis....

A co ti na tom vlastně dělal?Repas toho vstřikovače,nebo něco jiného?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...