Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jak moc je složité dostat se do auta?


Kamart

Recommended Posts

krádež dokladů musíš nejdřív nahlásit. protože když půjdeš na úřad a řekneš že ti je ukradli, tak budou chtít vidět protokol od policie. jinak ti to dají žes to ztratil.

a za ztrátu se platí poplatek, ale za krádež možná ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

a jen se chci zeptat, má cenu to hlásit?zmizel mi řidičák s malým techničákem nebo mám jít zrovna na úřad? Paradoxem je že se to stalo před tescem kde se pohybuji stovky lidi..:(

Okamžitě nahlásit !!!!!!!

Synovcovi zmizel řidičák a za pár týdnů mu přišla pokuta z Klatov ... kdosi se bezostyšně prokázal jeho řidičákem.

Techničák je na tom podobně.

Chceš-li kromě vlastních nových dokladů platit pokuty a závazky za jiného hlásit nemusíš. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do auta se dostanes s kusem sikovne ohnutyho dratu. Zkouseli sme se dostat do my 309 a kamosovi se to povedlo asi za minutu. 205 na tom bude podobne ne-li uplne stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze tyhle nasi poloveterani se uz ani nekradou. nebo se snad pletu?? to ti spis nejakej vul slohne nejakou kameru nebo fotak kdyz to tam nechas valet na sedadle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevies kde su tie navody, ja len kvoli tomu precitat si to a najst nieco aby to neslo. vymysliet nieco proti tomuto navodu.

uz tam mam vela ale nerad by som aby mi ho vyjkradli nakoko 806 je moje skladisko, ked uz alarm aj folie proti rozbitiu tak este toto a je nedobitne jedine proti pancierovou pastou :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nikto11

nevies kde su tie navody, ja len kvoli tomu precitat si to a najst nieco aby to neslo. vymysliet nieco proti tomuto navodu.

uz tam mam vela ale nerad by som aby mi ho vyjkradli nakoko 806 je moje skladisko, ked uz alarm aj folie proti rozbitiu tak este toto a je nedobitne jedine proti pancierovou pastou :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

pan google poradí nejvíc, když sem hledal vždycky sem našel tušim že na warforum.cz byli někde , vždycky to byli takový obrázky věčinou kam šáhnout drátem, zatlačit, bouchnout bude toho dost viděl sem tam starý auta páč mě něco zajímalo... ale najdeš 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a shodou okolnosti teraz mi dosiel mail a v nom ked si niekto zabuchne dvere, neskusal som ale pojdem to vyskusat

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.

co poviete :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...