Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lev pod kapotou zdechnul


Stoupa

Recommended Posts

Nic zvlastniho,jel jsem s nim po dalnici z Prahy do Litomeric 140,no a pred Lovosicema to znicehonic zacalo z motoru bouchat,zadna kontrolka nic nehlasila,tak jsem se strasne vydesil,dojel az do Litaku a volal Vasendovi,no a je to pridrena klika:mad:

To jsem to u nej jeste mazlil na zimu a ted tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: Ja to furt kalkuluju,vono dat 25,30 tisic za motor nejni zrovna prdel,potiz je v tom,ze i kdyz sezenu jinej motor,tak mi nikdo nezaruci,ze je OK.Vim ze jsi ho tu pred casem nabizel,tak jsem si rikal,ze treba vis,z jakyho auta to je vytazeny a kolik ma nalozino,proste ze by byla urcita hypoteticka zaruka, ze to jeste bude behat.Ale Vasenda rikal,ze uz jsi ho prodal,tak jsem zacal kalkulovat tu GO,protoze ted uz se ty prachy zhodnotej jedine dalsim jezdenim.

to all:

olej menim po 8000(naposled v zari) daval jsem Penzoil turbo,ale ted nevim,jestli v tom budu pokracovat,jinak nafta Aral nebo Shell,jo a Vasenda taky zjistil,ze ten motor ma hodne pres 200 a ne nakejch 140,coz mi vehementne tvrdil ten clovek co mi ho prodaval... Proste vanoce prichazeji

Uvidim,kolik to nakonec bude stat,rad bych s tim splachnul i jiny veci,kdyz uz je motor venku,spojku atd,tak doufam,ze me to uplne nezruinuje.

jo a abyste si nemysleli,ze jezdim jak prase,3000 otacek je maximum,co se mnou ten motor zazil.(nebo lehynce pres 3000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, já nejsem úplně odborník přes motory- jak je možné že se klika jen tak přidře když je tam olej.

Začínám mít strach že by se mi něco podobného mohlo stát, mam na své 405 natočeno 230tis. Km a možná víc jelikož je počítadlo přesazeno (první dvě číslice).

Díky za objasnění problému.

Maxim:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom to chci ukoncit: prestoze byl ve vane olej,nejak se stalo,ze se pricpal ten maznej kanalek a v salku to nemazalo.Tedy slovy Chocholouskovymi-to se stava maximalne jednou za deset let:DJe to zvlastni,ale je to tak.

U Vasendy uz je domluvena generalka,tak to pak zase snad poslape jako hodiny.Akorat ta prdel bude neco stat,ale mne je lito to prodat.Mozna jsem magor,ale chci v tom dal jezdit;)

Oddie,dik za rady

to all: at se vam nikdy nic takovyho nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...