Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Víte o pěkných kolech?


M.a.R.i

Recommended Posts

Chci si koupit nové Alu, nejlépe 17" či 18". Nevíte o nějakých pěkných na prodej? Je to bída něco sehnat, když už to má rozteč 4x108 tak to má zase vysoké ET,ale pokud to jinak nepůjde tak ve mu i ty s vysokým ET a budu muset holt použít podložky.

Představoval bych si něco staršího tak do 20000 s gumama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

jo, cena je dobra, ale takhle ty kola za chvili bude mit kazdej, jako alutec storm. Kazdopadne s tou cernou to nejni spatny napad

Přemýšlím o tom sehnat 17´´ kola a stříknout je do černé. a nebo sportovní podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odkazy. Možná jsem prase bez špetky vkusu,ale zatím by se mi nejvíc zamlouvaly ty repliky z Audi A8,ale moc si to neumím představit na autě nebo na alubazar.cz jsou ještě další pěkný kousky, ale pořád vysoký ET. Nejspíš se bez podložek nakonec neobejdu. Jenže podložky asi vyjdou dost draho, nechtěl bych železný ale nějaký lehčí, dural nebo z čeho se to dělá.

omegaalfa: Cena je fakt parádní a design taky není zas tak špatný

[upravil dne 24.1.2008 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Nevíte ještě o něčem? Po 2dnech hledání jsem si vybral ty 18" co chtěl čakom, jenže už jsou prodaný :grr

Ty Enkeie jsou už pryč?

Tady jdou OZtka ale to ET je už moc velky :(http://autobazar.hyperinzerce.cz/pneumatiky-kola/inzerat/778147-alu-kola-oz-racing-18-26quot-3B-nabidka-rakovnik/#fotoinzerce778147

Rial Le Mans http://disky.profishop.cz/disk/lemans-7-5x17-108x4-et38-rial/

[upravil dne 25.1.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Na ty OZtka jsem koukal,ale asi by mi tam designově moc nepásli,ale díky za snahu. Už fakt nevím, prolezl jsem úplně všechno. Ještě mi někdo nabídl originál 17"z 307SW, pošle mi fota, tak jsem zvědavej.

Ty jsem taky někde viděl. Ale už nevím kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...