Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505 interiér


Ota

Recommended Posts

který jsem jako začínající 505kař ještě neviděl...(třeba není nijak vyjímečný), ale mimo motoru si příště můžu z toho auta vymontovat o co budu mít zájem (je to turbo)

post-0-14109598679791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

kožený interiér - byl na prodej

Kolko by koštoval ten kozenny intros? komplet jak je...

A nemas niekde klimu do 505? zhanam..

Jo a tie kozenne sedaky su s vyhrievanim??

A az teraz som si vsimol ze ten "latkovy interier" ma aj klimu, dala by sa komplet vymontovat? Kde to je konkretne? V ČR?

[upravil dne 23/1/08 peco]

[upravil dne 23/1/08 peco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ota: Ten kožený interiér mě už nezajímá, když jsem v tom seděl, nijak mě neoslovil.

Ale to Turbo mě zajímá, ty sedačky jsou trochu vyjímečný, páč je to ten mikroplyš (ale řidičova je už asi zrasená, co? - a museli by se vzít i tapecy... :/ ).

Kdybys k tomu Turbu jel, tak pak napiš, když z toho můžeš vzít co chceš.

ZRCÁTKA!!!

Jo a co to je za klávesnici mezi vypínačema a zapalovačem ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je odstavená, řidičovo okno přiotevřené, takže to sedák řidiče odnesl...bouda má najeto cca 260tis.

Tapecy vypadaly docela ok, jasně, že mě zajímají zrcátka, vypínače, zámek...a další drobnosti

tu klávesnici jsem nezkoumal, ani jsem si jí na místě nevšiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou bude, až se tam opravdu objevím v pracovním a s nářadím, jestli to bude za tu nejlepší cenu nebo nakonec ne...ale už jsem od něj pár kousků koupil, tak snad za ten "herberk" nic chtít nebude:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Je odstavená, řidičovo okno přiotevřené, takže to sedák řidiče odnesl...bouda má najeto cca 260tis.

Tapecy vypadaly docela ok, jasně, že mě zajímají zrcátka, vypínače, zámek...a další drobnosti

tu klávesnici jsem nezkoumal, ani jsem si jí na místě nevšiml

Otázkou bude, až se tam opravdu objevím v pracovním a s nářadím, jestli to bude za tu nejlepší cenu nebo nakonec ne...ale už jsem od něj pár kousků koupil, tak snad za ten "herberk" nic chtít nebude:D

Na ty sedáky asi kašlu, tak i na ty tapecy, nevím kde bych je užil, i když vím, že se za pár let hoděj - není je kam dát.

Jestli je ta klávesnice origo, tak mě zajímá. Jestli je to nějaký bastl - nezájem.

A má to zadní el.okna? Ty bych docela chtěl, jenže to by se musela vyndat kabeláž, a mechanismy ze dveří... :(

Hlavně aby to tam ještě bylo - aby si to neodvezli tmavší chlapci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sem dal to foto jako že to je zajímavý interiér, nijak to nenabízím, není to moje...

Té klávesnice jsem si tam nevšiml, tak nevím co to je

El. zadní okna taky nevím...

Tahle je tmavším chlapcům dobře skrytá :papa

Ten turbo motor není na prodej, navíc to má nějakou vyhnilou zadní nápravu, jedno zadní kolo je vyvrácené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Klima by z toho asi vyndat šla, ale nevím, jak by to bylo komplikované a jestli chodí...

Jo no tu klimu by som rozchodil mozno, keby to bolo vsetko kompletne.

Chapem, ze si to len odfotil ked si bol ocumovat ale pytam sa, ci by si to doviezol napr. do CZ?? Tu by o to bol urcite zaujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Já jsem sem dal to foto jako že to je zajímavý interiér, nijak to nenabízím, není to moje...

Té klávesnice jsem si tam nevšiml, tak nevím co to je

El. zadní okna taky nevím...

Tahle je tmavším chlapcům dobře skrytá :papa

Ten turbo motor není na prodej, navíc to má nějakou vyhnilou zadní nápravu, jedno zadní kolo je vyvrácené...

Určitě ten interiér zajímavý je! Protože to není ta klasika...

Ale jestli na sedák řidiče pršelo, tak je to špatný.

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Ota

Klima by z toho asi vyndat šla, ale nevím, jak by to bylo komplikované a jestli chodí...

Jo no tu klimu by som rozchodil mozno, keby to bolo vsetko kompletne.

Chapem, ze si to len odfotil ked si bol ocumovat ale pytam sa, ci by si to doviezol napr. do CZ?? Tu by o to bol urcite zaujem...

Jo, klima by vyndat šla, ale bylo by to dost veciček...

Být já tebou, tak na ní kašlu.

peco: Možná by to Ota mohl nechat dovést do ČR, ale je to vše o penězích, takže kolik jsi do té klimy ochoten dát?

A celé by to asi těžko přivezl, když motor není na prodej. :(

A těžko ho tam bude vekslovat ven... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, klima by vyndat šla, ale bylo by to dost veciček...

Být já tebou, tak na ní kašlu.

peco: Možná by to Ota mohl nechat dovést do ČR, ale je to vše o penězích, takže kolik jsi do té klimy ochoten dát?

A celé by to asi těžko přivezl, když motor není na prodej. :(

A těžko ho tam bude vekslovat ven... :myslim

No k tomu by sa mal vyjadrit Ota, vobec nemam predstavu o tom kolko by to mohlo koštovať... Tak zaviselo by to aj od toho v akom stave by bola ako celok, ci fungovala, ako na tom by bol kompresor, hlavne je treba davat bacha na ine drobnolej, ked sa bude domontovat aby z kompresoru nevytiekol a ine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

No k tomu by sa mal vyjadrit Ota, vobec nemam predstavu o tom kolko by to mohlo koštovať... Tak zaviselo by to aj od toho v akom stave by bola ako celok, ci fungovala, ako na tom by bol kompresor, hlavne je treba davat bacha na ine drobnolej, ked sa bude domontovat aby z kompresoru nevytiekol a ine...

Ono to vyndání by nebylo na chvilku...

A myslíš si, že kdyby se to rozebíralo, tak že by se ti to pak dovezlo včetně toho chladiva ?????

Pro rozebrání by se stejně muselo vypustit, ale pak bys musel dát stejnak nové. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vyndání by nebylo na chvilku...

A myslíš si, že kdyby se to rozebíralo, tak že by se ti to pak dovezlo včetně toho chladiva ?????

Pro rozebrání by se stejně muselo vypustit, ale pak bys musel dát stejnak nové. :)

Tak vyndavani je dost docela pracicka. Nejde mi o napln klimy, ta vyfuci pri prvom pootoceni ventila na kompresore. Ide mi o olej, ktory maze kompresor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se, že v tomto případě to nebude úplně reálné...má to kvůli motoru a taky to asi občas startuje...pár drobností mě asi vyndat nechá, ale tu klimatizaci nevím, navíc pak by peco zjistil,že něco chybí...a za to mi to nestojí. Maximálně, když bych někde objevil celé auto na prodej s klimatizací, které bude k bezproblémovému naložení a přivezení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...