Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nasazení zrcátka :(


sucram®

Recommended Posts

AHoj ... ted si takhle jedu ... stojím u závor ... projede vlak rozjizdim se pomaličku přes koleje. A teď nějaký debil kolem mě projede s nějakým jeepem auto na auto .. pekne mi jeho listou objel cele auto a skoro mi urval celé levé zrcátko zm*d :-( ... ta čára po obvodu auta jde setřít naštěstííí :bojim, ale zrcátko nemohu zcela nasadit. Mám verzi MKII a zrcátko je s tím krytem. Nevíte někod jeslit je v tom nějaký fígl? Nechci to nijak zlomit, chybí ani né 1cm blíž k bočnímu oknu to nasadím až nadoraz, ale tu přední část ne a ne zacvaknout :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

No to je ******, to bych ho normálně zastavil a rozsekal mu držku :grr:grr:grr Jinak s tim zrcátkem těžko soudit, lepší by bylo kdybys to vyfotil, takhle nemam vůbec představu.

jo no ... ale v tom momentu .... byl jsem rád, že jsem rád, a že mi zůstalo zrcátko celé. Zajdu to fotnout a hodím to tu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: west

to by mělo jít zacvaknout nomálně bez problému

nj já na to dost tlačil, ale mám strach ať něco nezlomím. Zkoušel jsem to nasadit z té strany od bočního skla a pak dopředu nacvaknout a nic :( naopak to nejde vůbec nasadit ani k té hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja bych potřeboval sehnat ten adaptér na zrcátko. To ja jednou přišel na parkoviště a měl jsem to zrcátko uplně ohlé dopředu a praskl mi i kus toho adaptéru a odpadlo....Lidi jsou fakt prasata a o promačkanejch dveřích ani nemluvim lidem je to uplně jedno !!!!Fakt děs!!NEVÍ NĚKDO O TOM ADAPTERU ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...