Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aut. sytič XU5CP


Dundee

Recommended Posts

Pája: Origoš zrovna ne, ale zase se mi nechce shánět složitě motor, dávat za něj kdoví kolik kačen a pak ještě dělat elektriku apod.;) Jako tenhle motor neni špatnej, i naložený auto jelo jako prázdný, jen holt ty studený starty a ten olej, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmno to je taky fakt ted jsem četl vlákno z názvem Dřevák..:D,,,ale tak kdyby se ti do toho chtělo tak se to opravdu dobře předělat a elektrika skoro žádná,na ten elektronicky řízenej karbec bych se vykašlal a namontoval tam třeba čiustě mechanickej Solex či weber(nejjednodušší Weber 34TLP nebo 36 TLP)a maš klid,natahnout si lanko na ovládani sytiče do kabiny a hotovo....:super:mrk:papa

[upravil dne 28/1/2008 Pája Rybišár]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim Je to zvláštní, ale dneska, když jsem chystal Dřeváka na (nejen) zítřejší cestu do práce, takjsem mrknul i na svíčky, abych je očistitl od oleje (najel jsem od čištění cca 80 km), jenže všechny byly úplně čistý, jedna jako druhá:o Myslel jsem, že ty dvě (1. a 3.) budou zase mokrý od oleje, ale nějak k tomu nedošlo.

Asi se ten motor začíná opravovat sám:myslim Že by osvědčený "Peugeot SRS"?:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...