Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rána ze zadní části


LadaJ307

Recommended Posts

Dneska jsem sedl do auta, nastartoval, stahl rucni brzdu, ale kdyz jsem se chtel rozjet (na zpatecku), tak to neslo, jako kdybych mel za zadnim kolem cihlu, tak jsem pridal vice plynu a ze zadni casti vozu se ozvala rana a najednu uz to v pohode jelo. Nevite cim to mohlo byt zpusobene??? Auto jsem den pred tim umyval, tak me napadlo jestli se tam nekde nedostala voda a zamrzla rucni brzda. Ale zase me zarazi ze stalo v garazi, kde urcite teplota pod bod mrazu neklesla. Tak nevim...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

nechapem naco kto vobec zatahuje na rovine rucnu brzdu

no ja jsem videl pekne rosekanou oktavkuna vlastni oči, kdy chlapek nechal na ...neda se tomu zdaleka říkat kopec, bezvetrí.... zaparkovane se zarazenou rychlosti ( bylo videt jak auto cuklo, kdyz pustil brzdu, takze rychlost tam fakt mel)....hezky si to zamkl a ušel pet kroku...auticko se najednou dalo do pohybu....ujelo cca 10 m a rosekanej predek na sracky o zed.....od ty doby radsi primrzly brzdy nez rosekany auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LadaJ307

Dneska jsem sedl do auta, nastartoval, stahl rucni brzdu, ale kdyz jsem se chtel rozjet (na zpatecku), tak to neslo, jako kdybych mel za zadnim kolem cihlu, tak jsem pridal vice plynu a ze zadni casti vozu se ozvala rana a najednu uz to v pohode jelo. Nevite cim to mohlo byt zpusobene??? Auto jsem den pred tim umyval, tak me napadlo jestli se tam nekde nedostala voda a zamrzla rucni brzda. Ale zase me zarazi ze stalo v garazi, kde urcite teplota pod bod mrazu neklesla. Tak nevim...:myslim

Zrejme ti prihrdzaveli brzdy. Staci na to 24 hodin. Urobi to vzdy ked sa auto po umyti pichne do garaze, co nie je dobry napad. Po umyti sa odporuca urobit aspon kratku jazdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Nemohli zůstat viset čelisti na zadní brzdě?

Přes zimu doporučujou nezatahovat ručku - i když já zatim neměl problém (zatahuju ručku tak nějak automaticky - jako zapínám světla)

Taky bych to tak videl, jen jsem chtel mit jistotu, ze to nebylo neco zavazneho... Prece jenom ta rana byla docela velka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Původně zaslal: LadaJ307

Dneska jsem sedl do auta, nastartoval, stahl rucni brzdu, ale kdyz jsem se chtel rozjet (na zpatecku), tak to neslo, jako kdybych mel za zadnim kolem cihlu, tak jsem pridal vice plynu a ze zadni casti vozu se ozvala rana a najednu uz to v pohode jelo. Nevite cim to mohlo byt zpusobene??? Auto jsem den pred tim umyval, tak me napadlo jestli se tam nekde nedostala voda a zamrzla rucni brzda. Ale zase me zarazi ze stalo v garazi, kde urcite teplota pod bod mrazu neklesla. Tak nevim...:myslim

Zrejme ti prihrdzaveli brzdy. Staci na to 24 hodin. Urobi to vzdy ked sa auto po umyti pichne do garaze, co nie je dobry napad. Po umyti sa odporuca urobit aspon kratku jazdu.

No vetsinou kdyz to umyju tak to i rovnou projedu, ale tentokrate bylo docela hnusne pocasi, tak jsem to nechtel hned zase znova zapraskat... ;), kdyz jsem to tak pekne nalestil...

S tim prihrdzavenim mas mozna pravdu, protoze kdyz jsem prisel do garaze tak tam bylo pekne vlhko a po výjezdu pred dum vyteklo z pod auta jeste trochu vody. Takze podminky k prireznuti naprosto idealni... Doufam ze se tim teda neco neposra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic neposeries. Stava sa mi to ked v dazdi v piatok pichnem auto do garaze a pouzijem ho az v pondelok.

Akurat mechanik odporucal potom par krat intenzivnejsie prebrzdit, aby sa vycistili kotuce.

Ak budes brzdit len z lahka hrdza tam zostane a bude stale obrusovat platnicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Nic neposeries. Stava sa mi to ked v dazdi v piatok pichnem auto do garaze a pouzijem ho az v pondelok.

Akurat mechanik odporucal potom par krat intenzivnejsie prebrzdit, aby sa vycistili kotuce.

Ak budes brzdit len z lahka hrdza tam zostane a bude stale obrusovat platnicky.

Tak to jsi me uklidnil... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...