Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P 306 a LPG


miukoslav306

Recommended Posts

strýc má nissana asi 1,6 teď nevím , no a na LPG jezdí už tak 10 let a jenom si to chválí, měli jsme forda a jezdil na plyn dobře ale byl to třílitr skoro, spotřeba asi o litr vyšší. Teď když jsem se o to ale zajímal tak nové systémy přestavby už jsou daleko dokonalejší a prý to žere stejně a výkon taky stejný (odzkoušeno nemám ale i kdyby tak se vyplatí). Ono někde jsem slyšel že by se to mělo aspoň občas přepnout na benzín nebo třeba starty na benzín. Už jsou ale promáknutý takže bych se toho nebál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majd

strýc má nissana asi 1,6 teď nevím , no a na LPG jezdí už tak 10 let a jenom si to chválí, měli jsme forda a jezdil na plyn dobře ale byl to třílitr skoro, spotřeba asi o litr vyšší. Teď když jsem se o to ale zajímal tak nové systémy přestavby už jsou daleko dokonalejší a prý to žere stejně a výkon taky stejný (odzkoušeno nemám ale i kdyby tak se vyplatí). Ono někde jsem slyšel že by se to mělo aspoň občas přepnout na benzín nebo třeba starty na benzín. Už jsou ale promáknutý takže bych se toho nebál

Tak dobre no a aké značky splynovačov su na trhu ktorá je v pomere "cena a kvalita" najvýhodnejšia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...