Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

origo radio clarion na CD +mp3??? P406


Pato406coupe

Recommended Posts

No pozrel som to hladanie, ale jedine co som nasiel boli te FM vysielace na ktore napojis prehravac..... to neni pre mna... ja to proste chcem vyriesit s pajkovackou a kablami..... ziadne pseudonahradne prenosy zvuku so stratami......

chcem stlacit gombik CD changera na radiu a tym aktivovat prenos z MP3 prehravaca.....

Cize zapojit prehravac namiesto CD menica.... je to jednuduche, ale nie pre mna...... teda zatial, kym si nepozhanam schemy a nepohram sa s tym...... Ale radsej to necham na odbornika... tak dufam, ze mi neaky odpise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pozrel som to hladanie, ale jedine co som nasiel boli te FM vysielace na ktore napojis prehravac..... to neni pre mna... ja to proste chcem vyriesit s pajkovackou a kablami..... ziadne pseudonahradne prenosy zvuku so stratami......

chcem stlacit gombik CD changera na radiu a tym aktivovat prenos z MP3 prehravaca.....

Cize zapojit prehravac namiesto CD menica.... je to jednuduche, ale nie pre mna...... teda zatial, kym si nepozhanam schemy a nepohram sa s tym...... Ale radsej to necham na odbornika... tak dufam, ze mi neaky odpise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak jednoduchý není, protože rádio s changerem komunikuje. Takže ho musíš oblbnout, aby si myslelo, že komunikuje s changerem. Tudíž je potřeba nějaký interface, který by se o to postaral a to už je mnohem složitější i když ne nemožný. Jen potřebuješ znát komunikaci rádia s changerem a schopnýho elektronika kutila s vybavením. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som myslel, ze ho bere viac-menej ako aux, ale asi som sa unahlil.... tak ale jak by sa to nedalo takto obllbnut slo by to podla mna v tej podobe, ze ked pustim CD tak bude napojene MP3 cez kabel a CD odpojene..... alebo v ramci CD changera by to mozno fungovalo na tom principe komunikacie ako ked das do kazetaka tu prevodovu kazetu s kablom do MP3 prehravaca... a to tak, ze audio signal bude prijimat a zareaguje na ten vstup=>tym padom sa aktivuje tlacidlom, lebo rozozna signal a pusti ho cez zosilovac... ibaze s nim nebude komunikovat, len reagovat na prijimany audio signal... lebo teraz ked stlacim na radiu tlacidlo CD menica to neurobi nic... a to preto lebo donho nejde ziadna stava

to je taka moja viac menej teoret predstava, ale myslim, ze realizovatelna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak nějaká redukce, viz link:? http://www.stualarm.cz/kategorie/car-audio/adaptery-k-oem-audio-systemum/aux-audio-vstupy-kod-55/?PRM=Peugeot

Ale hodně záleží na konkrétním autorádiu. Zkus projít stránky www.connects2.com, jestli tam nenajdeš co potřebuješ, asi máš smůlu.

Zřejmě by to zbastlit šlo, ale to tak mít cd changer na pokusy, sledovat co za komunikaci mezi ním a rádiem probíhá a pak to zkusit nějak oblbnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar buh mam taky origo radio s kazetakem a ten mne nejde tak jsem shanel a unas v kramne s audio technikou mi nabidli napojeni na mp3 podminka je tlacitko na čenžr sice jsem cekal dva tydny ale pak to mneli za 10min hotove a jeto bomba co je vstup na sluchatka to zapojin zapnu a zapnu čenžr a hraje a co vic hlasitost muzu ovladat na volantu :roker:roker:roker Tu kazetu s dratkem sem zavrhnul

[upravil dne 24/1/08 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bumbrlicek406

zdar buh mam taky origo radio s kazetakem a ten mne nejde tak jsem shanel a unas v kramne s audio technikou mi nabidli napojeni na mp3 podminka je tlacitko na čenžr sice jsem cekal dva tydny ale pak to mneli za 10min hotove a jeto bomba co je vstup na sluchatka to zapojin zapnu a zapnu čenžr a hraje a co vic hlasitost muzu ovladat na volantu :roker:roker:roker

Nějaké bližší info nemáš? Výrobce, typ, cena atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...