Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční vnitřní zpětné zrcátko


Kourilak

Recommended Posts

  • O 7 let později...

Ahoj, měl bych dotaz. Je možné bez větších zásahů, respektive je připravena elektrika na zapojení, dodělat samozatmavovací zpětné zrcátko? Předpokládám, že patice na okně pro připevnění zrcátka bude stejná jako u manuálu. Auto mám úplný holobyt, poslední vyrobené kusy. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drzak je pravdpodobne jinej

zapojeni je jednoduche jen 2 kabely (nektere modely 3 - jeste deaktivace pri spatecce)

 

napichnout to na stropni osvetleni je nejjednodussi reseni

Napájení by mělo být pouze když svítí hlavní světla - alespoň tak to mám u své 308. Pak by Ti tmavlo na sluníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na strope je svetlo ktere sviti az po zapnuti klicku ne ?

No nevím, možná se ti svítí kontrolka na zrcátku pořád. Mně až po klíčku. takže to není napřímo na napájení stropního světla (tedy na mém autě) Reagoval jsem na názor, že by mělo být zrcátko funkční jen při hlavních světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Čau Peugeoťáci, já měl taky teď problém s tím, že se mi přestalo zatmavovat zpětné zrcátko a po zbytečné ivestici a pozdějším beznadějném rozkuchání obou zrcátek a jejich zpět složení stejně nefungovaly. Na to co jsem přišel, tomu se musím smát ještě teď, a nedá mi to se o to nepodělit.

U zrcátka jsou tři dráty. dva jsou napájení a ten jeden jak jsem se dočetl, je deaktivace zařazením zpátečky. No a tady byl ten šťouchanec.... posléze jsem zjistil, že mi při zařazení zpátečky nesvítí zadní světlo. Šel jsem po žárovce... ano byla spálená. Jakmile jsem tam dal novou, tak sice svítila, ale zato pořád... tedy i při jízdě dopředu, na jakýkoliv rychlostní stupeň. Další kontrola byla spínače zpátečky na převodovce... a ejhle spínač byl stále v sepnutém stavu, tedy zrcátko dostávalo informaci o neustálém zařazení zpátečky. po odpojení konektoru spínače zpátečky na převodovce, zrcátko začalo fungovat... tedy výměna spínače.. klíč č.22 a klap konektor. Žárovka na zadním světle svítí tehdy kdy svítit má a zrcátko zatmavuje.... kdyby mi někdo řekl, že když nejde zrcátko jdi k převodovce, asi bych se na něj divně díval.... vážení přátelé...je to tak... Hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...