Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sahara P 406


Guest Voloda58

Recommended Posts

Guest Voloda58

Dnes kontrolou svého P 406 1.8 16V jsem zjistil, že mi chybí pravá vrtule sahary ve směru jízdy. Motor tam je, ale chybí jen vrtule. Pravděpodobně než jsem to koupil, tak to někdo nabořil nebo upadla. To už dnes nezjistím. Nebude mi to v létě vadit, nebo musím sehnat někde jinou ( kolik by to mohlo stát )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Dnes kontrolou svého P 406 1.8 16V jsem zjistil, že mi chybí pravá vrtule sahary ve směru jízdy. Motor tam je, ale chybí jen vrtule. Pravděpodobně než jsem to koupil, tak to někdo nabořil nebo upadla. To už dnes nezjistím. Nebude mi to v létě vadit, nebo musím sehnat někde jinou ( kolik by to mohlo stát )

Záleží na tom, jestli máš klimu, nebo ne. Já klimu nemám, tak mám jen jeden větrák a stačí to bez problémů;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Voloda58

U 406 mám manuál klimu, myslím že by tam měla být, je tam ten plechový věnec s motorem a hřídelí, ale bez vrtule.

tak to máš jako já ,takže tam patří dva větráky.Zkus jest.li ti běží oba dva motorky při zaplé klimě,měli by běžet na pomalý chod oba dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...