Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nutné nářadí


Majar

Recommended Posts

krome heveru a klice na kola s taznym okem a lanem

malou sadu 3/4`` gola ktera ma i nejaky torx a ruzne jine bity. obcas pak vetsi 1/2`` gola sadu Tona s orechy 10-26mm

zatim jsem potreboval akorat max sroubovak na dotazeni nejake svorky, klep klep klep

[upravil dne 22/1/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Já žasnu !!Co kovadlinu?? :D:D:D:D:D:D

Ve škodovce jsem taky vozil věcí že bych udělal GO na silnici, tady mám takovej základ, klíč na kola, hever, dřevěnej klín, sadu torx, klíče, šroubováky, kleště, drát, lepící pásku, a takovej hadr, něco jak deka abych se nemusel válet po silnici kdybych třeba drátoval vejfuk:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kříž na kola, bednu s vercajkem co jsem vytáhl z Rapida ( takže vše co je potřeba k rozebrání auta do šroubku včetně šmirglu a šupléry ), leštěnku na okna, hadru a cigára ( nedotknutelná zásoba ). Nicméně teď mi to leží v garáži a v HTP mám klíč na kola a pár Redbullů. Jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Hadra

Zas můžeš pomoct krásné slečně s porouchanou škodovkou :)

tak ty jezdí v lepších autech:D u nás jedna v Mercedesu a tomu těžko bych pomohl:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No da sa povedat ze v kufri mam pojazdu mototechnu cim zacat, deka tepla- vojenska, hadry, kluc na kolesa, zdvihak, gola sadu, srovbovaky, klieste, nejake sroby, drot, hajzel papier, klyny pod kolesa, externu lampu pripojitelnu do zapalovaca, nahradne vseliake ziarovky a poistky, stahovacieho pavuka, nozna pumpa..... a mozno este nieco. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...