Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklbanie auta za jazdy


Cyberfly

Recommended Posts

Zdravim,

Dnes po ceste domov mi auto spravilo nasledovnu vec:

Isiel som tak 80 pri konstantonm plyne, z nicoho nic sebou sklblo a islo dalej normalne, toto spravilo este niekolko krat.

Potom to zacalo byt este horsie:

Pri rozbiehani aj pri normalnej jazde to zacalo nekontrolovatelne sklbat vkuse, bez ohladu na to ci som ubral alebo pridal plyn. Pomohlo len vytlacit spojku a zase pustit. Pri jednom z mnohych takychto zasklbani mi zasvietila oranzova kontrolka motora.

Aby nebolo dost tak to za jazdy aj zhaslo dva krat, raz pri brzdeni k semaforu a raz pri rozbiehani.

Prislo mi to ako keby mi dochazdal benzin, pricom mam plnu nadrz.

Neviete poradit co by to mohlo byt?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaneseny palivovy filter, znecisteny benzin ak to doteraz neurobilo alebo nieco so zapalovanim, pozret sviecky, zapalovacie kable ak mas.

Původně zaslal: Cyberfly

Zdravim,

Dnes po ceste domov mi auto spravilo nasledovnu vec:

Isiel som tak 80 pri konstantonm plyne, z nicoho nic sebou sklblo a islo dalej normalne, toto spravilo este niekolko krat.

Potom to zacalo byt este horsie:

Pri rozbiehani aj pri normalnej jazde to zacalo nekontrolovatelne sklbat vkuse, bez ohladu na to ci som ubral alebo pridal plyn. Pomohlo len vytlacit spojku a zase pustit. Pri jednom z mnohych takychto zasklbani mi zasvietila oranzova kontrolka motora.

Aby nebolo dost tak to za jazdy aj zhaslo dva krat, raz pri brzdeni k semaforu a raz pri rozbiehani.

Prislo mi to ako keby mi dochazdal benzin, pricom mam plnu nadrz.

Neviete poradit co by to mohlo byt?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sksuim tu na fore najst nieco o tom vyblikani chyby, a skusim to.

Mohol by to byt mozno aj ten palivovy filter, neviem kedy naposledy mohol byt meneny.

Skusim pozriet aj na tu nadrz.

Ked som zastavil a zatiahol do garaze, tak mi daco zacalo pod autom sicat ako keby od niekial unikal nejaky tlak, po chvilke to prestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nakoniec to bol ten podtlak v nadrzi.

Ked som ju otvoril tak par sekund normalne cucala vzduch a daco bublalo. Ked som sa bol teraz previest tak bolo vsetko ok.

Neviete poradit kde najdem tu odvzdusnovaciu hadicku, nech ju skontrolujem, nechce sa mi vrtat viecko pre upchatu hadicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...